Wpis z mikrobloga

Czesc, czy jest tutaj ktos kto wie jak wpisac kod do radia w 2004 #saab 9-5? Tak mi sie wydaje ze to co mam to jest kod do radia jednak czytalem troche i wychodzi na to ze ten kod wpisuje sie na klawiszach od 1-6 a w kodzie ostatnia litera jaka mam to 9. Jesli znajdzie sie ktos kto mogl by pomoc to bylo by bardzo fajnie ;)
#motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa sorry za ten ostatni tag ale moze tam tez sie ktos znajdzie.
  • 8
@farmerman: w masterze było tak że cyfry 1,2,3,4 oznaczaly kolejne pole. Ile razy macisnelo się dany guzik to wskakiwala odpowiednią liczba.

Zatem aby na pierwszym miejscu pojawiła się cyfra dwa, należy nacisnąć jedynkę dwa razy. I tak dalej.
@Jemigrant: nie zmienialem radia, dopiero kupilem auto i ma zablakowane radio, wersja saaba to 9-5 ARC 2004 rok jesli to by pomoglo, nie wiem po prostu czy musze udac sie do mechanika z tym czy jakos mozna to odblokowac
@Jemigrant: mozna to zrobic we wlasnym zakresie przez jakis komputer? Nie jestem w Polsce pewnie nie by bylo by problemu zebym mogl to ogarnac w serwisie po prostu chcialbym wiedziec czy jest mozliwe ogarniecie tego przez jakies urzadzenie