Wpis z mikrobloga

Według ocen na filmwebie nowy film Marvela przebija pod względem aktorskim, zdjęciowym,rezyserskim, scenariuszowym itd. takie filmy jak Skazani na Shawshank, Ojciec Chrzestny, dwunastu gniewnych ludzi, lot nad kukułczym gniazdem i tym podobne arcydzieła kina światowego.

Jeśli jesteś kinomanem z zamiłowania jak ja i nie zgadzasz się na takie opluwanie klasyków, wystaw ocenę 1/10 Avengers End Game na filwebie.
Musimy walczyć z idiokracją, bo zbliża się szybciej niż przypuszczaliśmy..

#avengers #film #recenzja #oswiadczenie #filmy #ratowaniepoziomu #pdk
  • 13
  • Odpowiedz
@Koryntiusz: co zmienia ta ocena na filmwebie? Jak ktoś lubi marvela to będzie oglądał marvela, jak ktoś lubi inne filmy to będzie oglądał inne filmy. Przez wyplusowanie dobrych filmów do top10 nie sprawisz, że ludzi będą nagle mądrzejsi albo bardziej świadomi sztuki
  • Odpowiedz
@Koryntiusz: Ej, koleś, a nie pomyślałeś, że głosującym po prostu bardziej podobał się ten film pod względem aktorskim, zdjęciowym, reżyserskim, scenariuszowym itd? Dlaczego każdy musi mieć Twój gust?

I żeby nie było, dla mnie ten film nie dorasta do pięt chociażby takiemu Ojcu Chrzestnemu, ale na belzedupa, to jest ocena społeczności i skoro tak wybrali, to znaczy, że im się nowe awendżersy po prostu bardziej podobały niż filmy dla starych pierdzieli.
  • Odpowiedz
Jeśli jesteś dzbanem z zamiłowania jak ja i nie zgadzasz się na takie opluwanie klasyków, wystaw ocenę 1/10 Avengers End Game na filwebie.


@Koryntiusz:
FTFY

Średnia ocena na filmwebie/imdb serious business.
  • Odpowiedz
@Koryntiusz: Film o jakimś piwniczaku który ucieka z więzienia, czy o bulgoczącym pod nosem mafiozo też nie zasługuje na takie oceny, idąc Twoim tokiem myślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Koryntiusz: #!$%@? jaki koneser kina XD same klasyki zobaczył. Infinity War jest obiektywnie bardzo dobry już nawet nie w kategorii kina o superbohaterach. End Game chyba mniej mi sie podobał, ale tez bardzo dobry poziom rozrywki.
  • Odpowiedz