Wpis z mikrobloga

#kobieta #heheszki #okres

Kobieta mi się zepsuła, co się #!$%@?ło rano...

Wychodzimy razem do pracy z mieszkania numer 2 (kobiety) aby pojechać do roboty, a moja ciągnie jakieś butelki szklane w kartonie po blenderze. Pytam się na klatce
- Co tam targasz?
- Twoje butelki po piwie z dwóch dni, zabierzesz je ze sobą

No piłem piwo, moja wina. To ja ciągnę temat
- Ale co mam z nimi zrobić? - pytam bo chyba jeszcze spałem jak powiedziała że zabieram je ze sobą
- Zabierz je do pracy i wyrzuć przed robotą
- To mam wozić autem puste butelki po piwie aby je wyrzucić przed robotą?
- NO TAK! To twoje butelki, po twoim piwie!

ERROR 1 at line 0 - pomyślałem, może coś źle zrozumiałem
- Wait a minute, to jak jesteśmy w mieszkaniu numer 1 i pijesz wino wieczorem, to na drugi dzień rano mam tobie dać butelki do wyrzucenia abyś je wyrzuciła przed pracą?
- CO!?!? NIE!!! Jesteś FACETEM
- Co? Ale to twoje butelki od wina nie moje
- NIE, masz to wyrzucić, jesteś FACETEM, mój ojciec by to wyrzucił!!! rozumiesz

Wyje***em te butelki u niej na osiedlu do śmietnika a ona siedziała w aucie i beczała..
Co tu się #!$%@?ło to nie wiem...ktoś coś?
  • 154
  • Odpowiedz
@cichocichy: Niestety to nie bait. Akcja z nią i tak małego kalibru, są czasami lepsze perełki. Już mi zakomunikowała że mam ją za to przeprosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@resuf: Tutaj nie chodzi o wyrzucanie śmieci, tylko wyrzucenie ich w innym miejscu. Bo jak wyrzucisz do śmietnika przed swoim blokiem, to co sobie sąsiedzi pomyślą?? Że pewnie to para alkoholików, skoro uzbierało się tyle butelek.
Mogła być tylko druga opcja- laska jest typowym szkotem i szkoda kaski z kaucji.
  • Odpowiedz
@Stivo75: czyli mieszkacie w 2 mieszkaniach. I Ty wyrzuciles swoje butelki do jej smietnika pod ktory nie podlegasz. Nie dziwne ze tak zareagowała. Przeciez im wiecej smieci tym oplaty potem drozsze. Naraziles ja tym samym na koszta. U siebie wywalaj w czynszu masz koszt wywozu smieci swoich
  • Odpowiedz
Uwielbiam te posty jak chwalicie się #!$%@? swoich różowych XD

mój ojciec by to wyrzucił!!!


@Stivo75: gratuluję związku z kobietą, która ma "daddy issues". Jeszcze chyba dziecko macie razem z tego co pamiętam. Slowclap.gif
  • Odpowiedz