Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem totalnie w dupie,miałem niedawno pogrzeb matki. Jedynej osoby która jescze żyła z rodziny. Sam musiałem zapłacic za pogrzeb i wydałem wszystkie osczędnosci. Mam 124zł na koncie,normalnie wypłata by była za 20dni ale zwolnili mnie z pracy za to że wziąłem wolne po pogrzebie. Szef to pajac a to był typowy januszex. Dostane tylko wyrównanie 350zł. Za tydzien mam opłacic czyns,nie mam za co jesc i niedlugo nie bede miał gdzie mieszkac. Przyjaciół od których moge pozyczyc tez nie mam. Groteskowa sytuacja,zdechne chyba w przeciągu nastepnego miesaca. Próbowałem szukac pracy ale nikt mi nie da zaliczki,nigdzie w tydzien nie zarobie tyle zeby spłacic czynsz i jesc jescze i miec czas zyc. Zadnych ofert z dniówkami nie ma. Mógłbym nawet przewalac gruz 12h dziennie. #!$%@? jest to życie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 89
  • Odpowiedz
@RafonRafonEssa w zeszlym roku z rozowa chowalismy tescia,z zasilku zostalo jeszcze chyba 100 zl,niczego nie brakowalo,kwiaty kwiaty kwiaty,elegancka trumna debowa,zalatwienie wszelkich formalnosci.Za 11 tysi pogrzeb?No #!$%@?...
  • Odpowiedz
Wez powysyłaj cv, może nawet gdziekolwiek, aby się tylko gdzieś załapać i mieć jakiś dochód, w międzyczasie, mając już jakiś stały przychód, możesz więcej czasu poświecić na szukanie pracy w swoim zawodzie(jeśli masz), albo po prostu lepszej.
Jeśli nie masz od kogo pożyczyć kasy, to wiem, ze vivus pierwsza pożyczkę ma 0% i na spłatę masz miesiąc.
Poza tym, myśle, ze warto ogarnąć kwestie tego zusu, nawet jeśli dadzą Ci 4K No
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jak jesteś młody to idz na kelnera w takim Opolu czy Wrocławiu dostaniesz kasę nawet co dziennie/tydzień jak jesteś już stary to lecisz na zmywak i co dziennie hajs ci wypada. Szukasz grupy FB u ciebie w mieście o gastro i żyjesz tak 2 miesiące dopóki nie znajdziesz czegoś lepszego.
  • Odpowiedz
@Pedzel_Washington
@RafonRafonEssa

Mialam to nieszczescie chowac matke i wszysciutko sie w zasilku zmiescilo, lacznie z przygotowaniem ciala w zakladzie pigrzebowym. Tyle, ze miejsce bylo wczesniej wykupione. Stypa nie jest obowiazkiem i jak nie masz hajsu to ludzie zjedza hotdoga na stacji i nic im nie bedzie.
  • Odpowiedz
@Can_I_help_you: Ten zasiłek to mozna sobie w #!$%@? wsadzic,czesciej własnie miejsce wiecej kosztuje. Jak sie mieszka w Polscr B to jescze pół biedy ale wwa albo jakies inne wieksze miasto i za pogrzeb wołają jak za golfa 5letniego xD
  • Odpowiedz
@AdiBubu weź pod uwagę, że jak nie masz wcześniej wykupionego miejsca na cmentarzu to musisz często wyłożyć kasę za miejsce i za placowe. Nie każdy cmentarz robi miejsca ziemne, więc koszt wybetonowanego może wyjść tak jak u mnie ponad 5 tys tylko za miejsce z placowym na 30 lat. Do tego transport zwłok (bo pogrzeb w innym mieście niż zgon, przechowanie, przygotowanie, trumna, obsługa pogrzebu, ksiądz, organista.
Wsystko zależy od miasta, cmentarza,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z tego co wiem to na czarnucha w pizzeriach i kebsach płacą dniówki na dowozie. Weekendy mógłbys zrobić po 12h h sobote i niedziele to akurat 300 - 400 zł wpadnie + napiwek i jeszcze coś zjesz ciepłego czasem. Dobra dorywcza praca ratująca tyłek (przynajmniej mi jak chodziłem do szkoły) Zależy od miasta. Jak masz własne, oszczędne auto to nawet więcej.
  • Odpowiedz