Wpis z mikrobloga

mirki, w tym roku w końcu zdobyłem troche więcej tych słynnych pieniędzy więc postanowiłem spełnić swoje marzenie z dzieciństwa i kupić motocykl.

zastanawiam się między dwoma modelami- suzuki gs500f i gsf bandit który to ostatnio wpadł mi w oko.

co byście polecali na start?( z tego co wiem to gs500 to taki golf 3 wśród motocykli i podobno jest git na początek)
na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie?
jak to gówno przetransportować do domu?(trasy nie strzela zaraz po zakupie, bo dupsko mi odpadnie i nie mam takich umiejętności by prowadzić jednoślad kilkadziesiąt-set km do domu)

chciałbym się zamknąć w 8-9k

#motocykle #motoryzacja #pytanie
soggoth - mirki, w tym roku w końcu zdobyłem troche więcej tych słynnych pieniędzy wi...

źródło: comment_Ktc36oQMtzpaWyY5XjPa42nxkpS8C8Oc.jpg

Pobierz
  • 44
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@soggoth: znajdujesz sprzet, wchodzisz na grupe FB np bandita i dajesz link do oferty. Jak bedziesz mial fart i odezwie sie jakis zyczliwy to ci wypunktuje po zdjeciach co jest nie tak.

Ja mam bandita. Moje pierwsze moto. Jest ciezki ale fajnie wyglada. Lubie go choc po czasie widze mankamenty ktore zatuszowal poprzedni wlasciciel. I na to sie nastaw. Kazde moto cos ma. Wiekszosc miala glebe i co z tego jezeli