Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza #praca

Jestem na okresie próbnym w nowej pracy i nie mam pojęcia,co robić. Kompletnie się umiem się zgrać z tymi osobami,wszyscy są po 40, pracują tutaj od lat i mają swoje założenia i stałe rytuały
Przeszłam z korporacji do małej firmy,bo to będzie mieć znaczenie.
Próbowałam się dogadać,ale wydaje mi się,że im nie przypasowałam:( non stop rozmawiają o mnie po kątach, usłyszałam,że jestem
Min. małomówna.
Jestem nauczona,że w pracy się pracuje,a nie rozmawia:( kompletnie nie mogę się skupić na swojej pracy (praca z liczbami),a oni się przyzwyczaili,że rozmawiają i pracują.
I teraz się boję,że mi podziękują po okresie próbnym i nie wiem co robić. Nie chce zostać z niczym,a z drugiej strony 3miesiące w cv wygląda słabo...

Co radzicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 8
I teraz się boję,że mi podziękują po okresie próbnym i nie wiem co robić


@AnonimoweMirkoWyznania: najpierw to popracować nad własną pewnością siebie jeżeli przejmujesz się komentarzami na swój temat. Obgadywali by nawet wesołą i gadatliwą Miss Polonia. Tacy są ludzie (zwłaszcza w tym wieku). Po pewnym czasie się uspokoją. Olej ich totalnie i naucz się, że w pracy nie musisz się z nikim lubić. Przychodzisz i robisz swoje. Jak będziesz dobrze
Jestem nauczona,że w pracy się pracuje,a nie rozmawia


@AnonimoweMirkoWyznania: To źle bo raz, będziesz się przepracowywać (człowiek nie może pracować 8 godzin non stop bo po prostu nie da rady. Dawno to zbadano, tylko januszexy tego wymagają).
Dwa, nie dowiesz się co komu w tobie pasuje a co nie.
Trzy, feedbak dostaniesz jak kogoś wpienisz i ci wygarnie.
Cztery, będziesz prosta do zastąpienia bo jesteś tylko tłem.
Pięć, będziesz się uczyć