Wpis z mikrobloga

Hej,
potrzebuję Waszej pomocy, a jako, że nie ma nic za darmo¯_(ツ)_/¯ to robię #rozdajo pizzy (do 40 plnów) z pyszne.pl !

#rozdajo wśród osób, które spełnią poniższe kryteria:
- zaplusują ten wpis
- wypełnią ankietę pod linkiem https://forms.gle/GAoR83S34kaS5WuB7 (15 prostych pytań, mniej niż 60 sekund Twojego czasu, jeśli nie masz problemów z czytaniem xd)

Ankieta na temat bezalkoholowych napojów gazowanych na potrzeby zadanka na studia. Losowanie zrobię przez mirkorandom, przy czym sprawdzę, czy wylosowany login wypełnił mi ankietkę, jak nie, to nowe losowanko :D

Ankieta oczywiście dalej będzie opracowywana bez Waszych loginów, ale nie mam innego pomysłu jak zweryfikować zwycięzcę picy, więc dodałem takie pytanko.

Potrzebuję 30 respondentów, ale niezależnie czy tylu się uzbiera, losowanko pizzy zrobię jutro przed południem.

Po losowaniu pokażę screeny ze wszystkich losowań do momentu wylosowania kogoś, kto uzupełnił ankietkę - zakładam 90% plusów od botów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 29
@Invisible22: nie jest dodane jako wymagane, bo się bałem linczu, że tutaj big data chcę uzupełnić o Wasze loginy xd

Twój zapamiętam, bo byłeś pierwszym uzupełniającym, więc luzik. Zmienię też, żeby odpowiedź na pytanie o login była obligatoryjna.