Wpis z mikrobloga

@SirSherwood: Taki sam sarkazm jaki wysmarowałeś mi na PW? Nie wiem co uważasz za naturalne, ale oczywistym jest, że masz własną wizję gry i nieporozumienia są nieuniknione.

Gra cie chyba przerosła


Oczywiście jak każdy masz prawo do swojej opinii, nawet jeżeli jest nastawiona na konfrontację.

Jako notariusz pozywam gubernatora o fałszowanie testamentu


Nie wiem co masz na myśli, chyba że ukłon w stronę ewentualnego spadkobiercy bohatera, który przecież nie zginął jest
@lacuna: Nie chce mi sie z tobą tutaj kłócić, jak chcesz drame zapraszam na pw, bo wystarczy mi tego pomawiania mnie na publicznym. Pozwałem, bo to metagaming, zupełnie taki sam jak ty zrobiłaś mojej postaci.
@lacuna: Wybacz, że jedno pod drugim, ale już nie mam możliwości edycji. Przy sprzedaży roślinek to potrzebuję aktywnego działania kupca czy mogę tylko napisać: Plantacja Chai O'Rivaux sprzedaje X skrzynek Samoczajki do Kupca NPC po tyle i tyle sztuka, sprzedażą zajmuje się Kupiec Y, bankier odpowiedzialny: mac3?
@lacuna:
Jak wykarczować działke z lasem?
Robię akcje indywidualna, piszę ile zapłace NPC za pomoc i w następnym kwartale mam piękną działkę?
Rozumiem, że gdybym chciał zajmować się wycinką drzew (jako przedsiębiorstwo) to nie musiałbym tego robić? Jeśli tak, to las sam by w końcu znikł?