Wpis z mikrobloga

Siemanko Mireczki! Słyszeliśmy, że na wykop.pl nie brakuje świrów, dlatego zdecydowaliśmy się na małe #rozdajo, a w zasadzie to #konkurs. Mamy dla Was trzy albumy "Instrukcja Obsługi Świrów" i wręczymy je autorom trzech najciekawszych komentarzy na temat ulubionej płyty z dyskografii O.S.T.R. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyniki w piątek 12 kwietnia!
Pobierz ostr_tabasko - Siemanko Mireczki! Słyszeliśmy, że na wykop.pl nie brakuje świrów, dla...
źródło: comment_ZsHbUdAZk9fqeWwHleNt2Jw23fnCXsuy.jpg
  • 209
łee a to trudne bo trzeba znać jakieś płyty i coś pisać, w prawilnym #rozdajo to się klika plusa i zapomina po 10 sekundach o wpisie (bo i tak się nie wygrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°) )


@fan_comy: tylko że takie rozdajo nie jest zgodne z przepisami, gdyż jest grą losową. A ta wymaga zgłoszenia do urzędu celnego, przeszkolonego organizatora i wpłaty do UC. Wykop doskonale o
@ostr_tabasko: Na co dzień słucham tylko rocka i Adam jest jedynym raperem, którego darzę niesamowitym szacunkiem i którego płyty dumnie ozdabiają moje biurko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kompletnie inne poczucie estetyki wyróżniające go wśród innych artystów, inne przesłanie, słowem - wyjątkowość. Sposób wydawania płyt też nie ma sobie równych, ukryta płyta w „Tylko Dla Dorosłych”, gra w „Jazz Dwa Trzy” i inne niespodzianki, dzięki którym czerpiemy radość
@ostr_tabasko
Jak dla mnie "Tylko dla dorosłych" przez tą płytę zacząłem słuchać rapu to było w gimnazjum klimat był niepowtarzalny płyta opowiadająca świetna historie z kawałkiem śpij spokojnie do dzisiaj gdy jadę gdzieś dalej sam samochodem ja przesł#!$%@? a najlepsze że gdzieś po miesiącu od kupna po którymś ponownym odsłuchu zorientowałem się że w pudełku ukryta jest druga płyta i to jaranie się następnym miesiącem przesłuchiwania płyty potem było sprawdzenie całej twórczości