Wpis z mikrobloga

Siema. Jak wygląda praca za granicą na sezon? Mam 20 lat, w tym miesiącu kończę technikum. Co prawda mam teraz jako taką pracę dorywczą nad morzem i zapewnioną pracę na sezon, ale nie oszukujmy się, #!$%@? od maja/czerwca do końca sezonu (wiadomo jak jest na sezonie w restauracjach) 14h dziennie, 7 dni w tygodniu za 12zł na godzinę nie bardzo mi się widzi. Myślałem, żeby znaleźć coś za granicą, ale z jednej strony nie wiem jak znaleźć, gdzie, jaka branża, w sumie nic nie wiem. Z drugiej strony samemu też trochę kicha. Jak tu ogarnąć tą sytuację? Ktoś pracował, poradzi coś?

#praca #pracasezonowa #sezongrzewczy #zagranica #zagramanica #euro #i #dolary #lato #wakacje #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SerasVCT: znasz jezyk,jestes w miare ogarniety to robote znajdziesz wszedzie. Osobiscie mialbym #!$%@? tyrac na jaliegos janusza na wybrzezu. Lepiej na dwa miechy jakas belgia ,niemce ,czy Uk
  • Odpowiedz
Dzięki Panowie za odpowiedź. Ktoś się orientuje gdzie dokładnie tego szukać? Na co zwracać uwagę i czy ogłoszenia "praca za granicą" na olx to dobre miejsce do szukania, czy gdzieś indziej?

Byłbym wdzięczny jakby ktoś kto też pierwszy raz jechał za granicę się wypowiedział jak to wyglądało w jego przypadku.
  • Odpowiedz