Wpis z mikrobloga

Już mnie irytują te telefony po 20 razy dziennie albo i więcej od wszystkich banków świata
złożyłem jeden formularz, w którym jasno podałem informacje dotyczące mojego zatrudnienia, moich dochodów, wieku oraz stanu..
i po każdym telefonie słysze, że niestety
może ktoś jest tutaj i wie gdzie dostanę kredyt (15000zł) potrzebuję tyle, aby dołożyć do samochodu
mam umowę na okres próbny, lecz jestem pewny bo zostałem juz o tym poinformowany, że zostanie od przedłużony na rok (nie ma innej możliwości w tej firmie, próbny - rok - stałe) zarabiam na reke około 3-5tyś zależy od premii.
nie chce pożyczek typu provident (15tyś-12 miesięcy do spłaty 32tys bo to kpina).
jest jakiś bank, jakakolwiek organizacja która jest w stanie mi dać taki kredyt?
#kredyt #banki #bankowosc #pkobp #pozyczka
  • 4
@MGBBR: Umowa na czas próbny nie jest stałym źródłem dochodu dlatego żaden bank takiej formy zatrudnienia nie akceptuje. Jednak jeśli byś przypadkiem był z Krakowa, lub mógł dojechać do Krakowa, to załatwie Ci około 15-20 tys kredytu bankowego mimo tej sytuacji :)
@MGBBR, w przypadku umowy o pracę i zatrudnienia na czas określony  (w tym umowę próbną) minimalny okres uzyskiwania dochodu powinien wynosić co najmniej 3 miesiące jeżeli w tym okresie jesteś zatrudniony u jednego pracodawcy albo 1 m-c jeżeli zmieniłeś pracę i u poprzedniego pracodawcy przepracowałeś co najmniej 12 m-cy, a przerwa pomiędzy umowami jest nie dłuższa niż 1 m-c. Dodatkowo konieczne jest spełnienie jednego z poniższych warunków m.in.:  termin spłaty wnioskowanej