Wpis z mikrobloga

#dieta #sport #przegryw #bloniara

ej anonki powiedzcie mi jak to jest mozliwe, nie zmienilam jadlospisu, nie spozywam cukru (w ogóle, tylko ten w warzywach) ani żadnych przekąsek a jak tylko sie wiosna zaczela to mnie ulało +5kg mimo uprawiania sportu, #!$%@? na biezni itp. #!$%@? same wyrzeczenia, a nic to nie daje

miałam dwutygodniowy post i zauwazylam ze po tym poscie sie zaczelo tak wszystko #!$%@?, niby schudłam -20kg po nim, ale potem mnie tak wywalilo ze szok

czy #!$%@?łam sobie metabolizm tym postem? działałam w dobrej wierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

codzienny ladunek kaloryczny to w zależności od dnia - od 1000 do 1500 kcal max

ja juz nie wiem co robie zle, jak zmienilam diete to chudłam jakbym miala raka, a teraz tzw efekt jojo #!$%@? japonskiego xD
  • 19
@hirosh1: w sumie dobra myśl, o dziwo spodnie które kupiłam jak zrzuciłam te kilka kilo są dalej dobre

ale jakoś ciężko mi uwierzyć, żeby to co przybrałam to była jakaś masa mięśniowa xDD

zauwazylam rowniez niesamowite wahania wagi, np. w jeden dzien nagle spada mi 4kg bez powodu

moze za duzo plynow przyjmuje? prosze o pomoc jakiegos trenerka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZdenerwowanyPajonk: wszelkie posty czy tygodniowe czy dłuższe powinny być karane! Zapewne głodówką #!$%@?łaś organizm. Teraz proponuję badania poziomu hormonów bo pewnie tarczyca zaczęła stękać w kierunku niedoczynności i gromadzisz wodę w organizmie. Zbadaj także poziom kortyzolu i w ogóle badania krwi. Nie ma czegoś takiego jak dieta głodówkowa! Organizm ma mieć dostarczone minimum do normalnego funkcjonowania! Nie da się schudnąć 10kg w tydzień bez poniesienia konsekwencji zdrowotnych! Jeżeli uprawiasz sport to