Wpis z mikrobloga

@Jonn: Gratulacje, byle tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mazman: @krytyk__wartosciujacy: @OrzechowyDzem:

Audi nie słyną z jakiejś szczególnej bezawaryjności, ale bez przesady, żeby po 72 tys. miały się zacząć sypać.

Tak dla porównania: 5 lat (rocznikowo, w rzeczywistości z listopada 2014, więc 4.5 roku), 305 tys. km, jedna awaria w postaci przetartej wiązki elektrycznej klapy bagażnika. Do tego wymiana szyby i reflektora oraz klepanie
@kasztan00: Ale czy awaria od razu oznacza "sypanie się" auta? Sam opisałeś przetartą wiązkę jako awarię - no sorry, ale sedany z różnych lat produkcyjnych, różnych marek mają z tym problem i nie jest to jakieś aj waj.
A tutaj mireczek pisze, że nie miał żadnej awarii przez 6 lat. Ja bym się jarał.
@OrzechowyDzem:

Nie, dla mnie taka wiązka to była duperela, w dodatku mało istotna, bo tylko wycieraczka tylnej szyby czasami nie zaskakiwała za pierwszym razem i trzeba było powtórzyć operację włącznikiem. Niemniej jednak uczciwie wymieniłem to, bo jednak problem taki wystąpił w moim aucie. Nie zamierzam ściemniać i pisać, że "o panie, tylko lać i jeździć" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vuelo: tylko jeden rok jeździłem nim do pracy, teraz pracuję w domu i auto przez większość dni w tygodniu stoi w garażu.