Wpis z mikrobloga

@niepoprawny_pesymista: zgadza się. W szosie mam nową wersję i ona na razie wydaje się fajna, zapowiada się na sensowniejszą w czyszczeniu. Nie zauważyłem też by ciekły, ale użyłem ledwie ze trzy razy. No i wygodniej wkłada się do koszyka, ponieważ butelki są ciut węższe. A w gravelu muszę się niestety zgodzić, chociaż jak rozbieram ustniki do mycia w zmywarce powiedzmy, że są jeszcze względnie czyste.
@niepoprawny_pesymista: @fenter: Camelbacki dno i syf, zwłaszcza przy jeździe poza szosą i z mineralką/lekko gazowaną. Woziłem go tylko dlatego, bo całkiem dobrze trzyma ta ich termiczna wersja, no ale do picia często przelewałem do drugiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamieniłem niedawno na Specialized Purist wersja hydroflo i bajka na razie. Oby po dłuższym teście opinia się utrzymała.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SnikerS89: mógłbyś podesłać namiary, gdzie zaopatrzyłeś się w ich przezroczyste wersje? Udało mi się znaleźć tylko z czerwonym logiem Speca na Allegro, a może masz akurat fajniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie przeszkadza Ci wpadający syf do ustnika?
@fenter: https://rowerowy.com/Shop/ProdVerLink/67647

Z syfem na razie problemów nie mam, nic nie cieknie jak w camelbaku, więc i do suchego ustnika się nie lepi. Wiadomo, trochę się kurzy, pewnie jak każdy niezabezpieczony ustnik, po szutrowym odcinku krótki strzał wody w powietrze dla pewności i jeszcze bonusowego piachu w ustach nie czułem przy tych bidonach ;)

Zwykłej wody nie lubię, więc dla mnie dużym plusem jest, że z mineralką nie ma żadnego problemu,