Wpis z mikrobloga

A ja w sumie szanuję dziewczyny, które traktują makijaż jako prawdziwe zainteresowanie.

Nie chodzi mi o karynki, które biegają do roSSmana po najtańsze tusze w promocji i nawet ryja nie umieją dobrze pomalować.

Chodzi tu o dziewczyny które spędzają dni na porządnym researchu. Takie, które muszą sprawdzić bazę kosmetyku, zastosowanie, działanie na skórę, czy dany puder nie ma substancji która u niej wywołuje efekty alergiczne itp. Oczywiście na polskich stronach jest gówno co z informacji więc będzie przeglądała zagraniczne i szlifowała języki obce.

Dlatego panowie szanujmy porządnie umalowane dziewczyny. Pamiętajcie, że im więcej czasu różowa spędza na googlowaniu kosmetyków w necie to tym mniej zawraca wam dupę, że się nudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niepopularnaopinia #rozowepaski #kosmetyki
  • 4
@SzubiDubiDu ano, też mam taką opinię. Wizaż potrafi być naprawdę ciężką i wymagającą pasją, niestety wiele osób myśli, że cyk, dwa ciebie, tusz, szminka i masz makijaż jak laski z insta - i niestety są też panie, które mają ego na takim poziomie i tego nie rozumieją :D Ale boli mnie trochę to, że teraz co druga dziewczyna, która potrafi się malować, nazywa się makijażystką, imho to tak jakby każdy kto potrafił