Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2013
W niedzielę wpłatomat Santander połknął moje 4000 zł. Do dzisiaj bank gówno z tym zrobił.

Pierwsze 2 wpłaty po 4k łyknął gładko, przy trzeciej wyskoczył komunikat, że jest pełny, wyjechała tylko karta i dziękujemy za skorzystanie z usług. Nie mamy Pana pieniędzy i co nam Pan zrobi?

Złożyłem telefonicznie reklamację i czekałem. Jedyny kontakt z banku był we wtorek rano od konsultantki z propozycją kredytu, bo widziałam, że przeglądał Pan wczoraj ofertę na stronie banku (°° Tak #!$%@? przeglądałem, bo szukałem informacji na temat mojej reklamacji.
No to zadzwoniłem dzisiaj spytać jak tam moje pieniądze. No i oczywiście nic przez tydzień nie zrobiono. To się #!$%@?łem i złożyłem dyspozycję zamknięcia konta. Powiedziałem, że jak dzisiaj nie dostanę pieniędzy to decyzji nie cofnę. Ciekawe czy zadzwoni ktoś z utrzymania klienta. I czy w ogóle zobaczę te pieniądze.

Wiem, że nikogo to, ale musiałem się wyżalić ¯\_(ツ)_/¯

Jak kogoś jednak interesuje ciąg dalszy to zawołam pulsujących.
##!$%@? ##!$%@? #gorzkiezale #pieniadze #banki #santander
  • 83
@dondon: To jest korporacja. To, że zadzwoniłeś złożyłeś taką reklamacje to spoko, tak powinno być. Z tym, że nie licz, że ktoś będzie za tobą płakał, bo konsultantowi powiedziałeś, że jak kasy nie zobaczysz to zamykasz rachunek. Taka prawda, że jego to gówno obchodzi, bo to nie jest jego wina, a dla całego banku jesteś tylko liczbą.
@dondon: niby w regulaminie jest napisane, że mają 30 dni na rozpatrzenie reklamacji- zwrot pieniędzy (przynajmniej tak mi mówili jak miałem podobną sytuacje). Najlepiej podjeść do oddziału w którym to się stało i tam złożyć reklamację. Potem zadzwonić na infolinię bankomatu i poprosić o sprawdzenie kamer w celu weryfikacji reklamacji. Powinno przyspieszyć sprawę.
@dondon miałem taką sytuację we wplatomacie PKOBP z większą suma pieniędzy. W moim przypadku akurat był to wpłatomat przy placówce banku i poszedłem zrobić reklamację. Złożyłem reklamację na bankowym druku i mniej więcej w ciągu tygodnia miałem kasę na koncie. Nie powinna zaginąć. Z tego co babka mi mówiła wygląda to tak że po takiej akcji wpłatomat się zawiesza i przyjeżdża ktoś z serwisu i wtedy stan kasy nie zgadza się z
@dondon: Mirku też tak miałem z 800zł i równo obsrałem gacie ale w pko i pani grzecznie mi wytłumaczyła że mają wszystko na kamerach po jakimś czasie chyba 2tyg jak się wpłatomat zapełnił to przy liczeniu mieli moją nadwyżkę i oddali przelewem
Jeszcze raz dzięki wszystkim za odzew, nawet nie miałem kiedy przeczytać wszystkiego, ale postaram się odnieść.
Swoją drogą to jeden z powodów, dla których się wkurzyłem. Wiedziałem, że będę zajęty, w dużej mierze rozrywkami, ale chciałem mieć zamknięty temat i czystą głowę.
@dondon:

To się #!$%@?łem i złożyłem dyspozycję zamknięcia konta. Powiedziałem, że jak dzisiaj nie dostanę pieniędzy to decyzji nie cofnę.


Teraz to na bank się przestraszyli
@dondon: miałem w bzwbk, zrezygnowałem z ubezpieczenia karty to naliczyli mi coś innego i płaciłem więcej IKSDE, #!$%@?łem się pojechałem do nich i mówię że rezygnuję z konta i wzrok baby jakby chciała mnie #!$%@?ć, zrezygnowałem i mam z głowy to gówno, składaj reklamację, potem może do adwokata pójdź, oni mają to w dupie i musisz sam postarać się niestety
@dondon ok, zlozyles relklamacje. Muszą rozliczyc bankomat i wtedy wyjdzie czy na pewno taka sytuacja miała miejsce. Wtedy bedzie zwrot pieniedzy, ale maszyny nie rozlicza sie za często. Bank akurat niewiele ma do tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jeszcze raz dzięki za komenciki i pw. Nie spodziewałem się takiego odzewu, szkoda, że akurat nie miałem czasu, żeby chociaż je czytać. Póki co nic się nie wyjaśniło, więc Was nie wołam, tylko odpiszę ogólnie na komentarze.
Beka z ludzi, którzy twierdzą, że skoro miałem 12k to brak 4k przez jakiś czas to nie problem. No niestety to nie są moje miesięczne zarobki. Nawet 4k nie zarabiam.
Nie zamierzam odpuszczać tych pieniędzy,
@dondon: Oni w dupie mają klientów starych, stałych, nie interesuje ich wcale utrzymanie ich. Ważniejsi są nowi i to widać wszędzie - w bankach, telekomach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie będę wołał 2k ludzi bo to żaden przełom, ale właśnie dzwoniła do mnie konsultantka. Myślę no w końcu. #!$%@?, chcieli mi znowu coś wcisnąć, nowa ofera blabla (°°
#!$%@? reklamacja złożona, dyspozycja zamknięcia konta i znowu próbują mi coś wcisnąć. Ten bank to jakiś żart.