Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam Was do prostego przepisu na buffalo wings - ostre chrupiące skrzydełka z kurczaka, które są hitem super bowl. Buffalo wings wygrały ostatnią ankietę zdobywając ponad 20% głosów.

Dziś też małe ogłoszenie i pytanie do Was. Proszę czytajcie niżej:

W ciągu ostatnich miesięcy od kilkorga z Was dostałem wiadomości z pytaniem o fizyczną książkę z przepisami #kuchniamg78, taką którą można zabrać ze sobą do kuchni lub, którą można komuś podarować.

Powiem szczerze, że pomysł pomysł mi się całkiem spodobał i chciałbym go zrealizować.

W książce chciałbym umieścić część przepisów, które już zostały opublikowane oraz część nowych przepisów. Nie chcę ograniczać treści dlategochciałbym aby wszystkie przepisy z książki były dostępne na stronie tak jak dotychczas.

Wiem, że to dziwny pomysł bo większość twórców kiedy wydaje książkę, kurs czy cośtam innego to raczej ogranicza treści, które publikuje do wszystkich. Ja nie chciałbym jednak tego robić bo tworzenie dla was przepisów sprawia mi dużą radość i ciesze się kiedy dostaje od Was prywatne wiadomości, maile czy pozytywne komentarze :)

Aby wydać książkę muszę jednak wiedzieć czy to ma jakiś sens i czy chętnych aby ją kupić byłoby więcej niż te parę osób, które do mnie napisały. Szczególnie cenne w tym kontekście byłby osoby, które chciałby kupić preorder, którego sprzedaż pomogłaby sfinansować skład, korekty i inne elementy procesu wydawniczego. Z wstępnych kalkulacji aby wydanie książki jakoś się domykało i miała przyzwoitą jakość jej cena powinna wynosić około 35 złotych.

Jeśli chcielibyście abym taką książkę wydał i bylibyście zainteresowani jej kupnem to proszę o plusowanie odpowiedniego komentarza poniżej.

Pozdrawiam!

_____________________________________

PS

#kuchniamg78 - jeśli ktoś chce to zapraszam również do śledzenia tagu z przepisami :)

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
MG78 - Hej! Dziś zapraszam Was do prostego przepisu na buffalo wings - ostre chrupiąc...

źródło: comment_iSpJdFi7YaBG68LniUSukyJk1HF1TTsf.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz