Wpis z mikrobloga

@smieszqje: Czekaj. Mi się udało zarezerwować 1 sztukę na otwarcie Decathlonu w moim mieście (11 kwietnia) ale to chyba jednostkowy przypadek. Pewnie na otwarcie kilka sztuk odłożyli żeby w nowym sklepie mieć co pokazać.
Niebieski będzie dostępny na stronie internetowej 27 marca we wszystkich rozmiarach, i raczej tylko na stronie, bo na sklepy będę przyjeżdżać jedynie czarne. Ewentualnie można na zamówienie ściągnąć do sklepu lub zamówić ze strony z odbiorem w sklepie
@Zabi96 prosiłbym o zawołanie jak pojawi się rozmiar L, niby sprawdzam codziennie ale zawsze lepiej byc zabezpieczonym. A oddemnie rozmawialem w Decathlonie na Bemowie z pracownikiem I mówił, ze 16 marca maja wyjsc z magazynów juz w Polsce Ale jak widać chyba nie wyszły.
@Quarinho Jeśli chcesz to mogę Ci go ściągnąć na Okęcie
A w sprawie dostępności to chyba najlepiej ustawić powiadomienie na maila o pojawieniu się na magazynie
@Zabi96 oo super by było, powiadomieniem miałem.
Na chwilę się pojawiły na stronie, ale czekałem aż będą w sklepach bo chce przymiarkę zrobić do ramy (dalej nie wiem czy L czy XL)
@smieszqje: niestety francuzi lecą w kulki i cały czas zmieniają daty dostaw do magazynu, aktualna orientacyjna data to 10.04, ale nie jestem zagwarantować czy nie przesunie się w jedną lub drugą stronę :/