Wpis z mikrobloga

@cigs: jak się dygasz to było nie zamawiać i tyle, jak ktoś wrzuci to wrzuci, a jak nie to nie. ja polecam car4vip, tak samo jak reszta osób i po prostu jak nie jestes przekonany to nie zamawiaj, żeby się nie martwić. więcej sprzętu dla nas:D
@cigs: tylko po co sztucznie to podbijać jakimiś fake zdjęciami? temat istnieje od dwóch lat. Wiarygodność została udowadniona wszystkie sposoby. Gdzieś wyżej zostały nawet wrzucone screeny z prowizji Allegro, które wykazują nie mały obrót. Gdyby ludzie kupowali i nie otrzymywali sprzętu to już dawno sprawa byłaby w prokuraturze, konta na Allegro by nie było, Sprzedawca dawno zwinąłby stragan i zapadł się pod ziemie.

A ludzie wciąż maja watpliwości... Dziwi mnie trochę,
@iluzorycznyMomentAbstrakcji chyba tak powiedzieli 30% od ceny jaka jest standardowa . Pod tym linkiem i oni mają sami zmiany wprowadzić . Pisze to co wyjaśniałem i jakie odpowiedzi uzyskałem nigdy z tego nie korzystałem bo wcześniej jak chciałem skorzystać to nie chcieli teraz sami się kontaktowali .

Ma to działać przez 24 h lub do wyczerpania produktów czyli 25/30 jeszcze nie potwierdzone , ma być promowane na postronnie mega okazje i na
@szymko1995 nawet jak powtórzy za miesiąc to ja nie będę miał ARM przez dłuższy czas , z dostawą na 31.03.2021 podobnie jak pierwsza tura Iphonów ilość bardzo mała. Dopiero z dostawą na kolejne miesiące maj/czerwiec pewnie będzie w stałej ofercie .
@szymko1995: co do ARM to osobiście bym się z tym nie spieszył, jeśli ktoś używa komputera do pracy. Co najmniej 4/5 lat intel będzie wspierany. Pierwsze serie nie bedą super udane, soft bedzie przepisywany przez system z x86 na arm wiec nie będzie w pełni wykorzystywał procesora. Podobnie jak było z przejściem z PPC na X86. Deweloperzy Adobe Microsoft Autodesk Maxon nie prędko zrobią w pełni funkcjonalny port. ARM jeszcze trochę
@Garymuw tak na prawdę wystarczy mi do zarabiania terminal i VSC, które od startu zapewne będą działały bdb. Bateria i termika też powinna ulec poprawie, w końcu iPady są chłodzone pasywnie.
@szymko1995: jeśli jesteś pewny co do softu to bierz :) temp i kultura pracy bedzie o niebo lepsza. Z osiągami się okaże, ale jestem dobrej myśli. Problemem MacBooków i imac jest throttling, w ARM ten problem zniknie.