Wpis z mikrobloga

Nie chodzi mi o żadne tłumaczenie czemu ktoś ma, a ja jeszcze nie. Tylko taka mała sugestia ode mnie. Radziłbym nie używać sformułowań jak „na pewno” czy „na milion %” ponieważ wtedy człowiek już coś sobie planuje, a wiadomo że nie nad wszystkim mamy kontrole i jak coś pójdzie nie tak to pojawia się niepotrzebne zdenerwowanie i więcej wiadomości z pytaniami.
@sesall Ja tym się nie chwalę i jak zauważyłeś nic o tym tu nie pisze . Napisałem po twoim komentarzu swoją uwagę do twoich teorii i tyle .

Jeśli ceny były by po 10,5 tys nikt by nie zamówił produkt kupując go za 11,5 na innej aukcji czekając na dostawę u mnie .

Czy ty nie rozumiesz że ja nie prowadzę ciągłej sprzedaży ? Przykładowo w tamtym roku aukcje były ostatnie na
@krystekmx wiem o czym mówisz już kilka razy prowadziłem rozmowę z nimi , a tylko świecę oczami .
Lada moment będzie u Ciebie towar .

@korekstworek czasem tak jest wystarczy wyłączyć i spróbować ponownie kolejnego dnia , jak nie pomoże dzwoń będziemy ogarniać .

Część osób miała tak i poszło z automatu część nie udało się i ogarniam ręcznie .

U ciekam bo dzień już ....... eh

@Hirtman napisz do mnie .
@korekstworek: Czytaj wcześniejsze posty... Ja wpisałem datę kiedy komputer uruchomiłem i udało mi się, że bez żadnych problemów gwarancja wskoczyła ale chyba dopiero za 2 czy 3 razem ( jeśli się nie udaje spróbuj kolejny raz po jakimś czasie, nie od razu ). Jeśli nie uda Ci się to musisz się kontaktować z Panem Markiem telefonicznie ktoś już też miał taki przypadek i wszystko załatwili pozytywnie.

@sesall: Ale dlaczego tworzysz
@sesall: No też mnie wkurzają te ciągłe teorie spiskowe. Równie dobrze, można stworzyć teorie, że za tymi nagonkami tutaj stoją sklepy, którym nie jest raczej na rękę, że ktoś sprzedaję taniej. Nie ma żadnego dowodu na to, że jest to oszustwo, a wiele osób tak piszę. Mi się w życiu udało kupić wiele rzeczy taniej, nowych, często z 50% przeceną w stosunku do ceny rynkowej i nie widzę w tym nic
@sstory999 Dziękuje jak zawsze ..... wpadnij kiedyś na kawę .

@OhNoo Wiesz czego nie rozumiem ? To ja najwięcej ryzykuje .... Allegro wymusiło założenie konta nie na nową działalność którą chcieliśmy robić te tematy a na główną spółkę , takie małe dziecko i nie chcieli zdania zmienić .
Mi nie jest na rękę powiązanie tego tematu z Car4Vip.

Ludzie tu piszą o jakieś pożyczce jakieś piramidzie nie wiem czy mi się wydaje
@Deja_VU_000: Odezwę się do Pana na początku przyszłego tygodnia, bo rozmawialiśmy już w tym tygodniu i raczej nowych informacji nie dostanę. Jeżeli jest tak jak Pan mówi (mimo, że na razie Pana zapewnienia co do daty otrzymania sprzętu mijały się z prawdą) i jestem w tych ostatnich dziesięciu osobach, o których Pan wspomniał, to naprawdę musiałem mieć dużego pecha, który rzuca spory cień na tą całą sprawę i moje podejście do
@Hirtman dostaniesz nowe informacje bo tak jak wyżej pisałem skończyli wysyłki i9/32 i jesteś wśród ostatnich osób z najdroższym sprzętem .

i9/2,4/64/2TB/R500M 4 sztuki
i7/64/1TB/R500M 2 sztuki

iMAC PRO podstawa 4 sztuki
iMac PRO rozbudowane 3 sztuki

13 osób , Żadna osoba nie otrzymała sms z informacją o wydaniu do wysyłki , gdyż w tym tygodniu zaczną wydawać te modele , a ja od dziś do pon będę informował .

Rozumiem Ciebie
@Deja_VU_000: Czy jest (będzie) możliwość zamówienia rozbudowanego imaca Pro? Na aukcjach widziałem tylko podstawową wersję, jeśli chciałbym rozbudowaną wersję to już na priv? Czy wyczekiwać po prostu nowej oferty?
Już mi smutno na myśl, ze jak dojdzie mój sprzęt to przyglądanie tego wątku wypadnie mi z codziennego rytuału ;-)

Dziwie się, ze jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, ze Pan Marek z tej kasy finansuje s63amg a czas oczekiwania taki a nie inny - bo trzeba poczekać aż auto na te komputery zarobi :D (zwolenników tej teorii od razu uspokoję - takie auto szybko zarobi na te pozostałe imac’i :D)

Temat
@Barbatian Marka ale można pomylić z nazwiskiem :)

@OhNoo standardowe wystawione , jak Chcesz coś mocniejszego wiadomość email , jak akceptujesz wszystko wystawiam aukcje pod Ciebie .

@sstory999 Nasz kraj nie jest duży :)

@emciu Dobrze przyznam się , moja żona kupuje bardzo drogie psy i koty i czekam aż się rozmnoża aby sprzedać je kupić ten sprzęt :D

A tak na poważnie to coraz lepsze te teorie i masz racje nie
@Barbatian: :)))

Mówimy o komputerach z USA. Bierz poprawkę że przy sprzedaży w zależności od us miasta naliczany jest podatek stanowy wysokości 4-8%. Przy masowym imporcie z USA doliczane byłoby cło oraz VAT, chyba że latałby co kilka dnia i w bagażu przerzucał laptopy ;) Ale jak sam już napisał komputery są z europejskiej dystrybucji.

Skoro są zamawiane z Irlandii, Belgii oraz innych zachodnich krajów możliwe jest nadużycie przy VAT ponieważ
@Deja_VU_000: Może kiedyś przy okazji się uda, dzięki! :)

@sesall: Przecież pisał już dawno temu, ze może zamówić tylko tyle ile sprzeda na Allegro... Nie może zamawiać więcej niż jest kupionych przez ludzi. Na Allegro przecież tez trzeba płacić prowizje itp. Zreszta nie wiem po co to tak drążycie? Macie sprzęt? Macie. Wyszliście na tym lepiej niż jak byście poszli do sklepu? Wyszliście. Wiec o co tu chodzi? Jak jest
@sesall Wiesz więcej od innych albo jesteś po prostu fałszywy, ja zapłaciłem za MacBoka Pro 16 ale do tej pory go nie dostałem, w aukcji Allegro pisało 30.04.2020 r., dziś jest 22.05.2020 r.

Przez twoje posty nabawię się wrzodów żołądka, masz dowody to je przedstaw.