Wpis z mikrobloga

Sam jeszcze nie tak dawno temu byłem licealistą, pamiętam jak moje koleżanki zakładały się która pierwsza straci dziewictwo


@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: szanuje, pewnie jesteś przystojny, ja tak nie miałem, ale w sumie trafiałem raczej na inne laski.
W 1 liceum dwie znalazły sobie faceta, sporo starsi(one szare myszki typowe kujonki xD), są do teraz, w wieku ok. 20 lat urodziły dzieciaka.
Jedna w 1 liceum już w 1 klasie urodziła gówniaka, typ ja
@x82828: w takim razie jesteś idiotą xD

Pomyśl sobie że jestem w #!$%@? przystojnym facetem i masz taką atencje kobiety, które walczą o ciebie i piszą 100 wiadomości dziennie, nie korzystałbyś? xD
@Thachi: @zevran: @ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: @Amerykanski-Naukowiec: @Kazaar: @Azulana: @xeerxees: @GreatMajster: @Azulana: @motaboy
@x82828: @Krasznysztawa: @weteran: @fuechsinn: @kamyczeq:

Tu na deser macie 18-latkę, to też normalne zachowanie i nie ma się co przejmować.

PS. podobno do chwili poznania obecnego partnera, miała 48 partnerów seksualnych.
d.....h - @Thachi: @zevran: @ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: @Amerykanski-Naukowi...

źródło: comment_0uX4MjfjkLmIOD5bcC58GIN1HAj8V65a.jpg

Pobierz
@kamyczeq: w jakim wieku? myślisz że 16 latki tracą prawictwo? xD

Każda z tych małolat jak już to z o wiele starszym typem się rucha.

A po drugie to żeby facet zaruchał to musi się trochę postarać, ponieważ to kobieta decyduje ostatecznie czy jest seks - gdy suka nie da, pies nie weźmie.
Inaczej jest to gwałt, wiadomo xD

18 latek przerucha w tym wieku 48 partnerek? XD