Wpis z mikrobloga

@dleifteh: @motaboy: Ale zdegenerowane patusiary. Chociaż 3/4 się pewnie popisuje tylko


@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: Wyjaśnijcie mi co w tym złego, bo niespecjalnie rozumiem? Mam wam przypomnieć że to nie bocian dzieci przynosi i że bywa to przyjemne?

Dodatkowo można prezerwatyw używać... Wiedzieliście?

Dlaczego, do k* nędzy, ma być w tym coś złego, że panna lubi się podupić? Co w tym złego do jasnej cholery, hę?
@motaboy: a co, nie mogę mieć wymagań i własnego zdania?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dużo lasek szcza ciepłym moczem na przegrywów, niskich typów, bo chcą przystojnym i wysokich, co mi do tego?
Ale ja nie mogę chcieć tego żeby moja przyszła kobieta uprawiała wcześniej seks nie pod wpływem chwili i się szanowała?

Sporo z nich chce na start ogarniętego bogatego typa z własnym mieszkaniem, a ja mam brać
Nie mam bólu, że ktoś miał kilku facetów wcześnie, że zdarzało się jakieś spontaniczne ruchanie. Czasem każdemu się zdarza. Ale takie liczby sugerują przeważnie potężne problemy psychiczno-rodzinne, albo jakieś remizowe, łatwe zbiorniki na spermę.


@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac:

O co ci chodzi przegrywie?
Przecież dla @motaboy to normalne że 16 latka(3 gimnazjum) rucha się z przyjemności i miała +10 partnerów.
Nic a nic nie świadczy o jej psychice i zdrowiu, jest całkowicie odwrotnie, bo
@zevran: @ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: @Amerykanski-Naukowiec: @Kazaar: @Azulana: @xeerxees: @GreatMajster:
Najgorsze że one myślą że każdy facet to kuriwarz, KAŻDY, niezależnie od wyglądu.
Nie mogę pojąć, że na taki wynik mogą sobie pozwolić tylko ci najprzystojniejsi, bo wątpie że normikowi chciało by się aż tak walczyć o seks, bo wiadomo że normalny typ musiałby zawalczyć xD

A kobieta nie musi, jedynie wystarczy że da znać że chce i
d.....h - @zevran: @ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: @Amerykanski-Naukowiec: @Kaza...

źródło: comment_xe5Qr758c9D4oHqD5EtP6kdnKFBmyx3Q.jpg

Pobierz