Wpis z mikrobloga

Dojście do Kruka w AB to jakiś żart. Najpierw przedzieramy się przez tą ciągnącą i nudną pustynię. Gdy już przejdziemy pustynię, mamy świątynie gdzie przebywa Kruk. Ale oczywiscie nie możemy go od razu zabić, bo teleportuje nas do innego miejsca gdzie musimy zabić bossów ktorzy są trudni i mają w #!$%@? życia. Wytrzymałem do trzeciego bossa bo głównie ginąłem. Ale jak był trzeci boss. O #!$%@?, to tego nawet z kodami nie da się przejść. Najpierw trzeba się natrudzic żeby zadać mu jakiś damage. Potem nie można go nawet ruszać, bo jest nieśmiertelny i zadaje nam obrażenia przez jakiś rytuał czy coś, przez co trzeba bylo zmarnować z tym 50? lub więcej potek na zdrowie żeby nie zginąć. Returninga da się normalnie przejść, ale przy tych bossach już nie wytrzymałem i włączyłem nieśmiertelność, (choć to nic nie dało) w cheat engine. I teraz nie wiem co robić, czy iść po ten szpon beliara czy nie? Wybaczcie za ten długi tekst, ale chcę wam uświadomić jak droga do Kruka i szponu beliara jest porąbana.
#gothic #returning
  • 5
@Snipes: Jest i nie jest. Sama pustynia jest mega nudna i bez sensu, ale zamiast zabić kruka to poszedłeś do lokacji do której wchodzisz jak masz mocną postać, bo to jest w teorii najtrudniejsza lokacja w grze.
@Firnow Pewnie mówisz o zwykłym returning 2.0 lecz w AB dodano nowa lokalizację, gdzie Kruk się chowa i trzeba właśnie zabijać tych bossów żeby dalej przejść a oprócz tego mam dobre staty (51 level, 4600hp, duale tak byłem w lesie asasynów i tak dalej)