Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pokłóciłam się dziś z niebieskim, bo spóźniliśmy się przeze mnie na pociąg. Zaspaliśmy i mieliśmy tylko chwilę na ogarnięcie się. Zaczęłam robić szybki makijaż, on cały czas się na mnie darł i mnie pospieszał. W taksówce jeszcze kończyłam się malować, a on siedział z kamienną miną, ale widziałam, że jest wściekły na mnie. Wbiegliśmy na dworzec, ale było już po ptakach i zaczęła się litania. Że jestem płytka, że muszę nakładać szpachlę nawet na wyjazd do jego rodziców, że gdyby nie moje fanaberie to byśmy sie wyrobili. Ja w ryk, więc skończył na mnie naskakiwać, ale nie przeprosił.

Mam straszne kompleksy i nie jestem w stanie wyjść z domu bez chociażby częściowej tapety. W nastoletnich czasach miałam problemy z trądzikiem i mam trochę blizn i te kompleksy z tamtych czasów zostały. Myślałam, że on to rozumie, ale jak widać nie. Jestem rozczarowana swoim chłopakiem i jest mi przykro. #rozowepaski jesteście w stanie wyjść gdzieś bez makijażu? Jak często się malujecie i jak mocną tapetę stosujecie? #niebieskiepaski czy podobają się wam wasze dziewczyny bez make upu?

#makijaz #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 246
  • Odpowiedz
Jak często się malujecie i jak mocną tapetę stosujecie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Prawie nigdy, tapety w ogóle nie używam, maks to korektor pod oczy.

Może spróbuj leczenia laserem, skoro masz aż taki problem z bliznami po trądziku? Albo jakieś zabiegi typu mikrodermabrazja? Ewentualnie, jeśli wynika taka sytuacja jak piszesz, to ogranicz się do nałożenia podkładu i resztę makijażu sobie daruj.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: problemu by nie było gdyby Twój facet nie był biedakiem i mielibyście samochód. Jak chcecie być tacy dorośli i razem mieszkać to niech się ogarnie i kupi dla Was auto. Wyjście 3 minuty później z domu nie zrujnuje Wam wtedy całego dnia.


@ArekJ ale ty jesteś #!$%@? glupi XDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: kochana. Do jakoś 22 roku życia (od 15), malowałam się codziennie. I tak jak ty, miałam (jeszcze mam) kompleksy, które paraliżowały mnie przed wyjściem do świata zewnętrznego bez tapety. Tu trądzik, ale nie tylko na twarzy. Bluzek z odkrytymi plecami nie nosiłam, bo miałam istny sajgon. Zostały teraz blizny.
Jedyne co ci poradzę, to zaakceptuj swoje wady. Pamiętaj, że widzisz siebie o wiele gorzej, niż np. twój chłopak. Wyjdź bez
  • Odpowiedz
Pokłóciłam się dziś z niebieskim, bo spóźniliśmy się przeze mnie na pociąg. Zaspaliśmy

ZaspaliśMY

MY


@AnonimoweMirkoWyznania: Uwaga niepopularna opinia To jest jego wina i mówię to jako gość, który nieraz się przez różową spóźnił. Ale to nie jest ten przypadek tym razem gdy wina jest różowej. Pozwólcie że wyjasnię. Gdyby to była sytuacja, że wstali by na czas byłoby mnóstwo czasu, ale ona zamiast się zbierać to leżałaby w łóżku, piła
  • Odpowiedz
ale ty jesteś #!$%@? glupi XDD


@kacper635: no i czemu mnie obrażasz? Co niezgodnego z prawdą napisałem? Jak się spóźnisz na jakikolwiek transport publiczny to jesteś w czarnej dupie. Jak wsiądziesz 3 minuty później do własnego auta to 3 minuty później dojedziesz. Proste.
A decydując się na wspólne życie warto być jednak ogarniętym i mieć np. taki samochód. Wyobraź sobie, że masz żonę w ciąży, ale jesteś biedakiem i nie masz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania parę lat temu przestałam się w ogóle malować. Krem nawilżający i elo. To z wiekiem przychodzi. W liceum i na studiach, nie wyobrażałam sobie wyjścia bez tapety. Teraz mi się zwyczajnie, nie chce. Cera oddycha, jest ładniejsza, bo nie obciążona toną kosmetyków. Niebieski lubi mnie taką, a sama zauważyłam, że bez makijażu wygląda się młodziej i naturalnie. Ludzie mają w dupie Twój wygląd. To Ty sama musisz się ze sobą zacząć
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Myślę, że pociąg mimo wszystko był ważniejszy. Mogłaś się w nim pomalować. Rozumiem Twoje kompleksy, ale chyba zachowałabym się tak samo jak Twój niebieski. Może bez gadania o jakiejś płytkości itd. Jeśli nie jesteś w stanie wyjść bez makijażu z domu, to musisz bardzo pilnować sobie budzika. Takie rzeczy nie powinny wpływać na inne osoby.
Też nie lubię swojej cery, bo mam popękane naczynka na twarzy, ale często wychodzę bez makijażu,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania też mam kompleksy z powodu przebytego trądziku, bo mam przebarwienia i trochę blizn. Ale jakbym miała chwilę na ogarnięcie się, to bym sobie darowała, albo tylko trochę przyszpachlowała, co najwyżej bym dokończyła w pociągu xD
  • Odpowiedz
@ArekJ a bo jak ktoś nie ma auta to jest nieodpowiedzialny, gorszy i jest przegrywem? Różne są sytuacje w życiu i nie kazdy jest takim bogaczem jak ty, a po to jest transport publiczny żeby z niego korzystać. Równie dobrze mogło im taniej wyjsc pojechać pociągiem etc. Ale zaraz sie musi znalesc #!$%@? p0lak który bedzie patrzył z gory na biedaków bo auta nie maja. Chyba to czy mam jakies dobro materialne
  • Odpowiedz
  • 1
Maluje się ZAWSZE, bo chce i lubię. Nikt mnie nie zmusi do tego żeby się nie pomalować przed wyjściem z domu. Nie muszę się malować, nie mam problemów z cerą ale lubię makijaż .
  • Odpowiedz
@ArekJ: Oj oj bo sie popłacze, ona nie jest w ciąży, wyjątkowa sytuacja, auto w miescie to kłopot i koszty. Jak jesteś rozważny to robisz zapas czasu na ewentualny korek czy inne zdarzenie losowe.
  • Odpowiedz