Wpis z mikrobloga

Ktoś, coś, dziś? :) Bo chyba wreszcie znalazłem tytuł adekwatny do tego portalu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą wystarczy rzut oka na okładkę, wypisz wymaluj zielonka, bordo i typowy Mirek. (σ ͜ʖσ)
W razie czego mogę wziąć to Koszmarium i parę gier, które wcześniej wymieniałem.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych, wołam tych co pamiętam, że kiedyś grali albo prawie grali, tym razem nie wspominam nic o przegrywach, może tym razem ktoś przyjdzie. ;) @temokkor @Overthinker @AscendedFromTomorrow @mbyshwnt @Griffith @Karol191 @noelo_cohelo @BotGirl @Kwazariusz @dobry_dzemik

#wykoplanszowki #warszawa PS. Podobny tag znalazłem dla Poznania i Wrocka, tutaj chyba też by się przydał #planszowkiwwarszawie
Pobierz
źródło: comment_7rm3Ys6IoDsUgmwdAwSoWpWWbvsPFVoa.jpg
  • 19
@AscendedFromTomorrow: Myślę późne popołudnie/wieczór i może dla odmiany nie Paradox (bo pewnie i tak już wszystko zajęte). Jeśli pasuje wcześniej, to od 17 takie coś znalazłem, daleko, ale z ciekawości bym sprawdził.
Jeśli nie pasuje miejsce/godzina to jakiś pub, np. bardziej w centrum Świetlica albo Break 147 (Nowogrodzka), ew. kawałek dalej Kawadzieścia.