Wpis z mikrobloga

@Fajrantboy sposor wszystkich miejsc w jakich byłem dłużej: warszawa, Radom, Kraków, Śląsk najlepiej mi się żyło na Śląsku jeżeli chodzi o komfort życia. natomiast biorąc pod uwagę komfort zycia/rynek pracy to warszawa.
  • Odpowiedz
i tak wyjedziesz do 18msc, chyba że jesteś masochista


@ravau: tak właściwie to co jest takiego straszliwego w życiu w Polsce? :p

Pomijając że wykopki znają tylko 4 miasta w Polsce xd
  • Odpowiedz
@Fajrantboy: @Fajrantboy a ja polecam Poznań! Ma swoje wady jak np wieczne remonty ale nie ma super drogich mieszkań jak w Wawie o pracę nie trudno i miasto ładne (moim zdaniem).
Przeprowadziłam się tutaj 6 lat temu i mimo możliwości prZeprowadzki gdzie indziej to zostałam :)
  • Odpowiedz
tak właściwie to co jest takiego straszliwego w życiu w Polsce? :p


@Ulfric_Stormcloak: głodowe pensje, wysokie ceny w sklepach, ceny energii oraz paliwa nie mające odniesienia w niczym, horrendalnie drogie nieruchomości, skomplikowany system podatkowy, partie polityczne traktowane jak sekty
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

Myślałem że jakieś sensowne powody powiesz. Wychodzi na to że w angli robisz na zmywaku, bo jeśli w polszy nie ogarnąłeś pracy aby nie głodować, to w angli raczej kariery nie robisz, mam rację?
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak: wychodzi na to że pracuje w Szwajcarii gdzie zostałem ściągnięty na kontrakt. W Polsce zarabiałem kilka średnich krajowych. Więc nie, kompletnie nie trafiłeś.
jesteś w stanie odnieść się do któregokolwiek zarzutu, czy nietrafne ad personam to szczyt twoich możliwości?
  • Odpowiedz
@Fajrantboy: Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma()
Zawsze narzekałem na Kielce bo korki bo januszeksy ale pozwiedzałem trochę Polski jako kierowca i zawsze jak wjadę do obcego miasta to zaczynam tęsknić patrząc na korki i dziury. Mam państwową robotę więc wybrałbym miasto typu Ustka :)
  • Odpowiedz
jesteś w stanie odnieść się do któregokolwiek zarzutu, czy nietrafne ad personam to szczyt twoich możliwości


@Deska_o0: przecież sam napisałeś że w polszy jest bieda xd
Teraz swirujesz jaki to bogaty jesteś.

Skoro taki z ciebie bogacz, to jakim cudem narzekasz na ceny w Polsce?

Kłamiesz?

Nie odpisuj. Nie obchodzi mnie kolejny bajkopisarz hejter.
  • Odpowiedz
@Fajrantboy Śląsk ale nie Katowice. Dlaczego? Bo ma wciąż droższe mieszkania niż miasta i miasteczka w koło Katowic. A jak pracujesz zdalnie to nic Cię obchodzić nie będzie gdzie, były by było tanio. W Sosnowcu masz mieszkania tańsze niż w Rzeszowie i jeśli masz w dupię te uprzedzenia to mam przyjezdnych znajomych którzy mieszkają w nowym budownictwie od kilku lat i są mega zadowoleni i z sąsiadów i z miasta i z
  • Odpowiedz