Wpis z mikrobloga

@kymak: W Polsce nie ma większych turniejów ¯\_(ツ)_/¯ Legalny poker i podobne twory to nic ciekawego, najczęściej do wygrania jakieś bony. W wielu miastach są ligi gdzie można pograć, ale to musisz znać kogoś kto cię przyprowadzi. Jak chcesz sobie pograć na luzaku z turystami to nie wiem, wybierz się na weekend do UK albo na Maltę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bialawitz: Wiem wiem jak wygląda rynek pokerski w Polsce tylko rok nie grałem i potraciłem sporo kontaktów. Wcześniej pomimo ciężkiego prawa dało się popykać ładnie z ludźmi choć nie zawsze turnieje były oficjalne klepnięte ze tak powiem . Ale myśle ze i teraz da się, a co do zagranicy to wcale nie trzeba do UK czy na Malte bo już w Czechach pograć można na niezłe pieniądze nawet, wiem bo sam
@kymak: Nie wiem do końca jak tam gierki w Czechach, bo nigdy nie miałem okazji się wybrać, chociaż znajomi jeździli. Podejrzewam, że tak jak pisałeś- sporo dobrych graczy. Ja wolę bardziej rekreacyjny klimat, małe kasyna z lokalsami i dziadkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kymak: @bialawitz: W warszawskim hicie odbywają się regularnie półfinały i finały (wpisowe 400 i 660 chyba). Zazwyczaj jest full czyli 5 stołów plus reentry. Wiadomo jest podatek, przez który te turnieje są mało opłacalne, lecz w ciągu tygodnia są grane turnieje, z których jakaś część przeznaczona jest jako pula dodana do półfinałów i finałów, dodatkowo ostatnio podjęli współpracę z jakimś operatorem, który również dorzuca im jakąś kwotę. Te kwoty dodane