Wpis z mikrobloga

@Marcinw3105: fenixa... no chyba nie. Astrolux S2. Ogniwa 18650 i masz świetne świecidło. Specka podaje 1000+ lm w peaku, realnie koło 900, naprawdę w tej cenie jest nieźle. Moja kosztowała mnie 120zeta, do tego ładowarka i dwa ogniwa. Całość - jakieś 150 z groszami. Ewentualnie Convoy S8 - ale będzie drożej.

(σ ͜ʖσ)
@zaroowka mam fenixa za chyba 250 zl; tez ponad 900 lumenow, ktory wielokrotnie spadal z kilkunastu metrow, byl zalewany woda, olejami i paliwem, pracuje bez problemow w wysokich i niskich temperaturach, ma troche wgniecen; do tego jest to nieduza latarka ktora zmiesci sie w kazdej kieszeni. Po trzech latach nadal dziala bez zadnej awarii... No wiec chyba tak, moge smialo polecic tym bardziej ze znam inne osoby ktore z korzystaly z tej
@Adolf_Dolas: powaznie w PZM-ie sa 8 miesieczne kontrakty dla kadetow? I za 350 dolarow na miesiac?

W mojej bylej firmie (organizacje, nie armator) zakazli kontraktow powyzej 7 miesiecy nawet dla azjatow (nawet przedluzania kontraktow). Kadetom kazali podniesc pensje do 600 euro, z przykazem by 4h dziennie byli na mostku