Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jak jednoznacznie określić swoją seksualność? Mam swoją różową, z która dogaduje się w każdym aspekcie, również w łóżku ale pociągają mnie też mężczyźni. I tu pojawia problem bo nie wszyscy faceci mi się podobają. Na myśl o rówieśnikach czy lekko starszych robi mi się niedobrze. Można powiedzieć ze podoba mi się tylko jeden typ faceta a reszta totalnie mnie nie pociąga. Czy to #biseksualizm a może lekko niedziałająca dobrze psychika ? Może to kwestia tego ze wychowywała mnie tylko mama i teraz brak „ojca” objawia się w taki sposób? Miał ktoś podobny „problem”? Z kim można o tym porozmawiać - seksuolog, psycholog ?

#gayisok ? #lgbt #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania może to byc nerwicowe, czytałem kiedyś o tym. Jak nie masz fantazji że będziesz komuś robił loda to wszystko w normie xD większość ludzi nie jest całkowicie hetero i to nie działa tak że jesteś bi, homo, hetero i nic nie ma pomiędzy. Sam fakt że ktoś jest w stanie określić że facet wygląda jak chad oznacza że nie jest w 100% hetero, inaczej byłby dla niego przezroczysty.
@AnonimoweMirkoWyznania: a myślisz że "prawdziwym" gejom podoba się każdy facet? lol xD może masz po prostu duże/specyficzne wymagania. Poza tym czemu chcesz na siłę się przypinać sobie jakąś łatkę? Dogadujesz się z dziewczyną to super. Może kiedyś zerwiecie i trafisz na takiego faceta w swoim typie. I wtedy zrobisz co uważasz () Albo może żaden w praktyce ci się nie spodoba. A w takim przypadku
**Bi_mirek**: >Jak nie masz fantazji że będziesz komuś robił loda to wszystko w normie xD

@PrzegrywWykopek: Mylisz się i to bardzo, dlaczego sprowadzasz pociąg do mężczyzn tylko do seksu? Wystarczy, że byś chciał się przytulać w sposób więcej niż koleżeński a bardziej "erotyczny" czy romantyczny (ale nadal w ubraniu!) z innym facetem, nie trzeba tu od razu mieszać seksu do tego.

@OP: Ja osobiście myślałem długo, że jestem hetero i