Wpis z mikrobloga

Baba na zdjęciu niżej,
-założyła Fundację „Hey Przygodo”, pomagającą potrzebującym, uzdolnionym dzieciom
-była prowadząca programu katolickiego „Raj” w TVP, w którym udział brała młodzież.
-weszła w skład kolektywu DIIL Gang, w którym uśmiechnięta promowała zdrowy styl bycia i sport.
-została ambasadorem zorganizowanych w Krakowie Światowych Dni Młodzieży 2016.
-dostała także medal Św. Brata Alberta, nagroda przyznawana szczególnie zasłużonym w niesieniu pomocy osobom niepełnosprawnym.
I cały swój wizerunek #!$%@?ła jednym homofobicznym wpisem, w którym pokazała swoją głupotę i ograniczenie światopoglądowe.
A potem dziwi się, że kluby nie chcą współpracować z homofobem xD
To tak, jakbyście powiedzieli, że nie życzycie sobie żeby dziecko chodziło z czarnoskórym do klasy bo hurr durr wolność słowa.
Owszem, jest wolność słowa, ale każde słowo niesie za sobą konsekwencje.
Szkoda, że do jej móżdżku to nie dotarło i obwinia wszystkich dookoła tylko nie siebie.
#neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #bekazkatoli #bekazprawakow #zalesie #patologiazewsi #lgbt #homoseksualizm
c.....u - Baba na zdjęciu niżej, 
-założyła Fundację „Hey Przygodo”, pomagającą potr...

źródło: comment_OpdTkyD3g1QkKmha1nfWi77wFdeZQ4aY.jpg

Pobierz
  • 209
@uabit:

I cały swój wizerunek #!$%@?ła

stwierdzenie faktu.

w którym pokazała swoją głupotę i ograniczenie światopoglądowe.

No a jak mam inaczej to określić? Pisać, że jest oświecona i mądra?
Żyjemy w 2019 roku, ludzie LGBT są premierami niektórych państw i stają się codziennością w naszych życiach więc albo to zaakceptujemy albo się nie będziemy rozwijać.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@uabit: Ale nie rozumiem, czemu wg prawaków jest tutaj w ogóle coś do kwestionowania? XD
Ludzie mają różne orientacje seksualne i tyle.
Należą im się takie same prawa i trzeba uświadamiać o tym społeczeństwo.
Tak, jakby ktoś kwestionował, że 2+2 daje 4, owszem, ktoś może krzyczeć, że według jego logiki to będzie równe 5, ale badania naukowe, a powoli większość społeczeństwa zgodzi się z tym, że jednak trzeba podejść do tego
weszła w skład kolektywu


@czikapu: k#rwa, LEWACTWO, aż wyłazi z każdej myśli - a co napisała "Baba": "Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się...
- pisze w szczerym apelu Zofia Klepacka. Sportsmenka zaapelowała również do prezydenta Warszawy o zainteresowanie się kondycją stołecznego sportu, który zdaniem Klepackiej "kuleje":
Panie Prezydencie, może się Pan lepiej
Alzheimer - > weszła w skład kolektywu

@czikapu: k#rwa, LEWACTWO, aż wyłazi z każd...

źródło: comment_4NOTNCwWi4BWrRLYATjVogOYVCn6EuZe.jpg

Pobierz
@kostkamydla: Ale ja napisałem, że ktoś może mieć inne zdanie, irracjonalne, niepoparte żadnymi badaniami naukowymi, wzięte z dupy albo z własnych urojeń, inne. xD
Ale niech nie oczekuje że ludzie będą tolerować czyjeś ograniczenie światopoglądowe.
Przecież to jest analogicznie jak z rasizmem, równie dobrze mogła napisać,

hurr durr nie o takie warszawe walczył mój dziadek żeby czarni chodzili po ulicach