Wpis z mikrobloga

Ok, nie chce mi się czekać do jutra, a nie zapowiada się, żeby coś się miało zmienić.
Dzięki wszystkim za wypełnienie ankiety oraz sugestie, które w nich zawarliście. Również dziękuję trollom, które radośnie sobie hasały po ankiecie. Szczególnie urzekła mnie ta cała w "Saraceńskiej #!$%@?".
Może i 18 ludzi zainteresowanych grą, to w porównaniu z grami lacuny wygląda marnie, ale od czegoś trzeba zacząć. A ogólnie - im was mniej, tym łatwiej będzie każdego uśmiercić w zindywidualizowany sposób.
Ale ok, przejdźmy do podsumowania...

A, sorry za wielokrotne wołanie, ale zapomniałem o komentarzu do wołania. xD
#kunieabsurdalnie
  • 16
Rozkład odpowiedzi w pierwszym pytaniu dość mnie zaskoczył. Myślałem, że większość rzuci się na storytelling, gdzie będą mogli wylewać swoje żale na siebie z ograniczeniem mechaniki do minimum. Zamiast tego wygrywa dungeon crawl i cóż – postaram się coś w tym wyrzeźbić, chociaż z jednym ale. Mnie osobiście gry, gdzie idzie się coraz głębiej w krypty, jaskinie, podziemia w podziemiach po prostu nudzą i podejrzewam, że na pewno byłoby to odczuwalne w
Onde - Rozkład odpowiedzi w pierwszym pytaniu dość mnie zaskoczył. Myślałem, że więks...

źródło: comment_fsCNFHpnsjshzQGFvNG1a6R6uJjvSXpQ.jpg

Pobierz
Podłoże fabularne w niczym mnie nie zaskoczyło, bo w sumie już sam tak tę grę zareklamowałem. xD
Więc idziemy w absurd, groteskę i Monty Pythona. No, może też coś z Munchkina skopiuję. Zobaczymy, świat dopiero się tworzy, chociaż mogę was zapewnić, że wielkiej jego części nie poznacie, ale postaram się w tym wycinku upchać jak najwięcej niedorzeczności fabularnych.
Onde - Podłoże fabularne w niczym mnie nie zaskoczyło, bo w sumie już sam tak tę grę ...

źródło: comment_0lgXnZ6TMO5zOOvNI3EMNo8JamLz3XxT.jpg

Pobierz
Mechanika. Moje nemesis, moje przekleństwo. Wprawdzie wygrała koncepcja Świata Mroku, ale nie wiem czy sam tego nie zmienię, lub nie pokombinuję z miksem 2 różnych systemów. Na tę chwilę najwięcej nad tym rozmyślam, bo pierwszy raz będę taką grę prowadził (nie, żebym nie bywał już MG, ale to było w ustandaryzowanych, określonych konkretnie systemach z postaciami, które właśnie pod nie były stworzone, a bądźmy szczerzy – tu są kunie xD). Ale postaram
Onde - Mechanika. Moje nemesis, moje przekleństwo. Wprawdzie wygrała koncepcja Świata...

źródło: comment_Q9i058zpqfF8mTShN5EeeCGGyGTq61Dq.jpg

Pobierz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (14)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @lubie-sernik @szaman_aman @Zeroskilla @Pas-ze-mna-owce @Stalowa_Figura @Yokaii @UpadlySzczur @SirSherwood @Stah-Schek @Szpurka @ERrorMACro @TynkarzCzwartejSciany @Knyazev @Akumulat
No i odwieczne pytanie. Kim jesteśmy, dokąd patatajamy.
Wygrywa opcja kuni z wachlarzem skilli i atrybutów. Ale mówię wprost – nie gwarantuję tego rozwiązania, jeśli tworzenie okaże się zbyt skomplikowane, lub utrudni rozgrywkę, a mi prowadzenie, to również i tutaj pójdę w jak największe upraszczanie.

No bo nie oszukujmy się, jestem MG – mogę mieć w dupie waszą opinię. xD
Onde - No i odwieczne pytanie. Kim jesteśmy, dokąd patatajamy. 
Wygrywa opcja kuni z...

źródło: comment_hf9vcybbXc155QCd88H3iuHHyk15Crn9.jpg

Pobierz