Wpis z mikrobloga

dziwne znasz metody okreslania plci, medycyna stosuje inne.


@Lorne: znaczy jakie? ignorujące np ilość chromosomów oraz możliwość występowania genitaliów obu płci w różnym stadium rozwoju?

albo podłoże psychologiczne/emocjonalne swojej orientacji albo ignorujące nasze preferencje seksualne? XD
@patchupdate: @DubStep_Gun:
Jedna część artykułu na wiki
Inna część
Tutaj Science Daily
Tutaj kolejna strona zajmująca się streszczaniem publikacji naukowych

Pełnych publikacji naukowych nie będę wklejał bo nie mam całego dnia ale macie to żeby nikt nie jęczał że to tylko streszczenia a nie prawdziwe badania.

A teraz. Tak, problem z tożsamością płciową uznawany jest za pewną chorobę wrodzoną. Tak jak chociaćby astma czy krzywy zgryz. A jednym z rekomendowanych
@Bezimienny_BeZi przecież to znany troll wykopowy. To musi być troll, ludzie nie są aż tak głupi chyba ( ͡ ͜ʖ ͡
Edit: poczytałem komentarze. Jednak lewactwo jest tak głupie, wszystko na to wskazuje ( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)
@agaciksa:

był kobietą, ale już jest mężczyzną więc będąc w związku z kobietą nie jest homoseksualny, bo tworzy związek k+m


Czyli mamy rozumieć to tak. Kobieta która uroiła sobie, że jest mężczyzną będąc w związku z kobietą nie jest lesbijką, czyli homoseksualistką tylko heteroseksualistką?
@Ofacet: Nie ma możliwości w obecnych czasach by zmienić płeć. Nie ma. Jedynie co można to zrobić zabiegi kosmetyczne i operacje plastyczne by UPODOBNIĆ osobnika do danej płci. No i jeszcze osobnik może przejść psychozę w wyniku której przeświadczy się o tym, że stał się kobietą z mężczyzny.

Termin zmiana płci jest tylko skrótem myślowym, terminem i nie stoi za nim faktyczna zmiana płci.
@Ofacet a co jeśli mężczyzna czuje się kobietą, ale nie zmienia swoich genitaliów ani drugorzędowych cech płciowych i czuję pociąg seksualny do mężczyzn?
A co jak po 10 latach dochodzi do wniosku, że jednak jest mężczyzną w ciele mężczyzny i czuję pociąg do kobiet?

Jak poprawność polityczna nazwie taką osobę?
@Protamina: Pytaj się wariatów a się dowiesz. Nie jest istotne jak oni sobie to tłumaczą, tacy ludzie są wariatami i tyle.

Jakbyś chodziła po mieście i oświadczała wszystkim, że jesteś Juliuszem Cesarem i wymagała od wszystkich by cie uznawać za Juliusza Cezara, żeby obcowali z tobą jak z samym Juliuszem Cesarem to jasnym byłoby, że masz coś nie tak z głową. Lecz gdy będąc kobietą, każesz innym uznawać cie za mężczyznę
@Ofacet: nie wiem czy to choroba ale na pewno jest to jakaś dysfunkcja i odchylenie od normalnosci.

Z biologicznego punktu widzenia podstawowym celem każdego organizmu jest przekazanie dalej swoich genow. Jest to niemozliwe z osobnikiem tej samej płci dlatego mamy tu do czynienia z oczywistym zaburzeniem. Możesz mnie obrażać ile chcesz ale to nic nie zmienia.
ja rozumiem ze wszelkiej masci konserwy sa na bakier z wiedza naukową i o watpliwej inteligencji ale mysle ze nawet wy byscie byli w stanie zrozumiec to gdybyscie poswiecili temu 10 minut na risercz.


@Ofacet: prosze cie... jak co tydzień dochodzą aktualizacje i nowe płcie. Idzie sie w tym pogubić.
@Metzger3: Oczywiście że nie stoi. Co nie zmienia faktu że w życiu codziennym nie oceniasz płci ludzi na podstawie ich genitaliów, prawda? Więc ich płeć biologiczna nie ma znaczenia. Więc o co się napinasz?

Pytaj się wariatów a się dowiesz. Nie jest istotne jak oni sobie to tłumaczą, tacy ludzie są wariatami i tyle.


A opierasz tą opinię na czym? Bo ja podesłałem badania naukowe, teraz ty zapodaj swoje. Bo coś