Wpis z mikrobloga

Ale jak to? :O

Jeżeli wierzyć temu sondażowi, to wyborcy Korwina już w drugim sondażu popierają związki partnerskie. Po raz kolejny "elyty" od Korwina nie wiedzą, w jakim świecie żyją i że nawet ich wyborcy już zaczynają mieć bekę z tego zacofania? Kiedy do różnorakich guru dotrą jakiekolwiek argumenty?

#4konserwy #4kuce #korwin #bekazkorwina #bekazkuca #homoseksualizm #polityka
MichalLachim - Ale jak to? :O

Jeżeli wierzyć temu sondażowi, to wyborcy Korwina ju...

źródło: comment_8WIGpiQRtqYX9k5mBO7IZM0GfEpGjnMh.jpg

Pobierz
  • 27
@Danzel86: Skupiają się na kwestiach istotnych, dlatego 70% wywiadów korwinistów dotyczy gejów/kobiet/murzynów/niepełnosprawnych.
Przywileje dla związków są złe? Czyli zabrać heterykom np. dziedziczenie? Żartujesz czy naprawdę nie ogarniasz po co homosie chcą związki partnerskie?

@Redaktor_Naczelny: https://www.wykop.pl/link/4816993/rekordowe-poparcie-dla-zwiazkow-partnerskich-i-rownosci-malzenskiej-sondaz/
Jeżeli wierzyć temu sondażowi, to wyborcy Korwina już w drugim sondażu popierają związki partnerskie. Po raz kolejny "elyty" od Korwina nie wiedzą, w jakim świecie żyją i że nawet ich wyborcy już zaczynają mieć bekę z tego zacofania? Kiedy do różnorakich guru dotrą jakiekolwiek argumenty?


@MichalLachim: Ale co ty #!$%@?? Nie ma żadnych argumentów. KORWIN nigdy nie sprzeciwiał się związkom, sprzeciwiał się tylko nazywaniu małżeństwem tego co małżeństwem nie jest. Także
@MichalLachim: akurat korwin od zawsze mówił, że nawet zwykłe małżeństwo jest państwu nie potrzebne. Sam dawał przykład że jeśli 2 osoby chcą żyć jako partnerzy w rozumieniu posiadanego majątku to mogą sobie stworzyć spółkę. Postulował nawet likwidację ślubu cywilnego w niektórych przemówieniach.
@MichalLachim: Dodam jeszcze, że mimo że partia jest konserwatywno-liberalna, to elektorat postępowo-liberalny jest w Polsce zupełnie niezagospodarowany, bo jedyną opcją jest Partia Libertariańska, która ma w porywach promile poparcia, więc postępowcy i społeczni centryści są skazani na Korwina, który jako jedyny może chociażby dostać się do sejmu z jakimiś wolnościowymi postulatami. Z drugiej strony nie jest to duży problem, bo mimo skandalizowania Korwina, to nie widziałem, żeby postulował jakieś konserwatywne światopoglądowo
@Jah00:
1. Co masz na myśli związkom?
2. Język definiuje większość, bez względu czy to lubimy, czy nie. Jeżeli większość zdecyduje że związek jednopłciowy można nazwać małżeństwem, to to będzie małżeństwo.
3. Mówiłem o związkach partnerskich a nie o małżeństwach, nie manipuluj.
4. Kultura się zmienia, człowieku zdrowy psychicznie. "Małżeństwa" homoseksualne istniały już w starożytności, ale z jakiegoś powodu, "jedyna słuszna tradycja" uważa się za jedyną możliwą.

@rzuf22: Możesz dać
Coś średnio jest wolnościowy w stosunku do homosiów czy Kościoła.


@MichalLachim: Postuluje zniesienie państwowych małżeństw, co jest absolutnym zrównaniem związków jedno- i dwupłciowych. A co do kościoła, to też raczej jest za zniesieniem przywilejów i rozdziałem od państwa, ale generalnie nie przypominam sobie żadnych konkretnych wypowiedzi. To że homosiów nie lubi, a kościół tak, to już jego prywatna sprawa tak jak każdego innego człowieka i nie ma nic do rzeczy.
Mam nadzieję, że libertarianie się ogarną w końcu i zaczną jakoś działać.


@MichalLachim: Ciężko coś udziałać w takiej ordynacji wyborczej. Mi osobiście zdecydowanie najbliżej do nich, ale jednak wolę swoim głosem próbować przepchnąć Korwina przez próg.