Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 222
Mirki dzisiaj będę kupował pierwszy raz w życiu prezerwatywy i mam lekkiego pietra jak to będzie wyglądało. Słyszałem że prezerwatywy powinno się kupować w aptece ale nie dam rady tego zrobić.
To znaczy iść i powiedzieć aptekarce "poproszę prezerwatywy du..."- wstydzę się po prostu.
Myślałem że kupie w pewnym dyskoncie i jak będę dawał na taśmę to przykryję torebką z mandarynkami bądź czipsami aby ludzie nie widzieli a jak kasjerka będzie kasować to będę udawał że szukam czegoś w portfelu. Tylko własnie lipa bo z tego co przed świętami widziałem prezerwatywy są tylko przy kasie i każdy będzie widział że po nie sięgam więc to też przypał :/
Wyszło na to że nie pozostaje nic innego jak zebranie się w sobie i kupienie tego jakoś na spontanie wmawiając sobie że to taki sam produkt jak gumy do żucia.
Tyle że łomocze mi serce jak o tym pomyślę więc postanowiłem że się was dopytam jak to wygląda gdy się kupuje takie prezerwatywy to może się uspokoję.
Kasjer/kasjerka krzywo patrzą, coś dogadują, uśmiechają się, żartują? Bo tego boję się najbardziej.
To samo ludzie gdy widzą że kładziecie prezerwatywy na taśmę - coś mruczą pod nosem, gadają do siebie, śmieją się itp?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
#pytanie #kiciochpyta #seks #kiciochpyta jako że dziewczynę poznałem przez portal to #tinder i #podrywajzwykopem
n.....z - Mirki dzisiaj będę kupował pierwszy raz w życiu prezerwatywy i mam lekkiego...

źródło: comment_RyyPaeAWqgXqoZ2KkjO668HWGMcHIiSA.jpg

Pobierz
  • 226
@nihilista_memiarz: Znajdujesz aptekę gdzie kasjerka jest jakaś młodziutka szara myszka, podchodzisz, patrzysz jej głęboko w oczy, zaczynasz ciężko oddychać i ciężkim głosem powoli, z pauzą po każdym słowo mówisz „Poproszę, paczkę, prezerwatyw, gdyż, idę, #!$%@?ć (słowo „#!$%@?” wypowiedz na wydechu), cały czas trzymaj kontakt wzrokowy, możesz dla lepszego efektu lekko się poślinic.
@nihilista_memiarz:
Do dziś pamiętam mój "pierwszy raz" z kondomem, miałem 16 lat albo coś około. Poszedłem do sklepu kupić paczkę prezerwatyw. Za ladą stała przepiękna kobieta, która najprawdopodobniej wiedziała, że nie mam doświadczenia w “tych” kwestiach. Podała mi paczkę i zapytała, czy wiem, jak tego używać. Szczerze odparłem: nie. Tak więc otworzyła paczkę, wyjęła jednego i rozwinęła na kciuku, po czym poleciła sprawdzić, czy jest na miejscu i czy mocno się
@nihilista_memiarz: to ja ci #!$%@? opowiem historię. idę z partnerką kupić paczkę 18 durexów extra safe w tesco, bo się nam skończyły a jej się chce - dziady wsadzili w taki plastikowy pojemnik zabezpieczający. idę do grażyny przy kasie, ona chce zeskanować, coś tam grzebie, grzebie i w końcu jej ręka trzymające paczkę gumek strzela w górę i jak kobieta nie ryknie: STEFAN, CHOĆ TU BO NIE UMIEM OTWORZYĆ TEJ DUŻEJ