Wpis z mikrobloga

Halo Murki Wrocław! Pomóżcie!
Mój kumpel rzucił prace i postanowił spróbować utrzymać się z tego co lubi najbardziej czyli z grania na gitarze. I śpiewania!
Gra jutro we Wrocławiu o 20.00 w ALIVE na ul. Kolejowej 12.
Zainteresowanie jest mizerne bo nikt go nie zna we Wro i nie ma tam znajomych.
Nie chciałby się ktoś z was przejść na piwo/herbe i posłuchać muzyki na żywo?
Nie ma nic gorszego niż granie do pustych krzeseł....
Bilet kosztuje 15zł - ale jeśli dla kogoś to za dużo niech napisze do mnie na priv to załatwię zniżkę, albo nawet może darmowy wjazd jak ktoś naprawdę nie ma tych paru złotych a chce pomóc!

Jak nie możecie przyjść pomóżcie chociaż trochę wyplusować!

Aha - co on gra :D Raczej akustyczne, spokojne kawałki na gitarze. Ma swoje utwory + gra też covery. Używa loop station, procesora pogłosowego czy też elektronicznego smyczka (e-bow).
Odsłuchać sobie możecie na ju tu be: Dżaman - Another Time - to jego kwałek (tu właśnie używał loop station, każdą ścieżkę sam nagrywał).

NIEDZIELA 24.02.2019 20.00
WROCŁAW, ALIVE ul. Kolejowa 12

#wroclaw wolam #wroclawskiewykoppiwo może się skusicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#muzyka #gitara
  • 20
  • Odpowiedz
@buszmen007: musi mieć dużo oszczędności skoro chce żyć z kolegów wypełniających puste krzesła przy pomocy wykopu. Trochę słaby plan na życie (,) ale życzę powodzenia, bo Ed Sheeran też tak zaczynał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@buszmen007: ogólnie to życzę powodzenia koledze, ale uważam, że rozsądniej byłoby nie rzucać pracy i grać w weekendy/wieczorami a pracę dopiero rzucić jak coś się chociaż trochę zacznie kręcić i będzie na tyle ofert koncertowania, że po prostu będzie to kolidować z pracą.
  • Odpowiedz
@buszmen007: jak chce żyć z grania niech to robi bez spędzania ludzi z portali społecznościowych, bo to troche jak granie na kodach i zakłamywanie rzeczywistości Cumplu. Powodzenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@buszmen007: gra ktoś jeszcze oprócz niego? Bo jak nie to drogo strasznie. Nie mówię że to jakieś duże pieniądze, ale pomagałem przy organizowaniu koncertów gdzie grały zespoły zza granicy które miały wydane kilka płyt i trasy po Europie i bilet rzadko kiedy przekroczył 20-25 zł.
  • Odpowiedz