Wpis z mikrobloga

@Maneharno: Właśnie to nie jest open world w pełnym tego słowa znaczeniu, tylko gra ma 3 duże lokacje, które można sobie zwiedzać, ale wszystko i tak kończy się liniowym podążaniem za fabułą. Problem w tym, że w tych otwartych lokacjach podobno są tylko jakieś gównozadania poboczne, a gra w żaden konkretny sposób nie nagradza eksploracji.
Do lokacji opuszczonych fabularne już nie można wrócić.
W zasadzie wszyscy recenzenci są zgodni, że najlepsze
@kaczek93: jako psychofan Metra cierpię, bo jestem bez kasy i nie mogę kupić Meterka :(
A recenzje są ok, dziwi mnie to, że wiele redakcji dało 8 i piszą o jednej z najlepszych ("o ile nie najlepszej hur dur"( ͡° ͜ʖ ͡°)) strzelaninie fabularnej ostatnich lat. Jak się głosi takie dumne hasła, to wypada podwyższyć ocenę... albo nie sadzić takich farmazonów.
@Prosiaqu: Ja ogólnie lubię Metro. 2033 ogrywałem na premierę, a Last Light to w ogóle było masakratorem.
Jakiś czas temu postanowiłem odświeżyć sobie te gierki, tyle że na PS4 i jedynka strasznie mnie wymęczyła. Trochę boję się więc tykać LL z pakietu Redux, bo być może będzie taki sam efekt, aczkolwiek z tego co pamiętam, to kontynuacja była już grą co najmniej o klasę lepszą i może godniej się zestarzała.
@kaczek93: Mi trochę urus. Ale tak czy siak to kupuje na premierę, tym bardziej że jakaś edycja limitowana, to potem już tego nie dorwę. Nawet jak to będą po prostu poprzednie części w nowej odsłonie bez fajerwerków to dla mnie spoko.