Wpis z mikrobloga

Dwa pytania do posiadaczy Kylina 2. Po pierwsze primo, lubi ciec tak z dolnych wlotów powietrza tak jak jego poprzednik? Po drugie primo, prawdą jest, że górny dekiel do wlewania liquidu potrafi się sam otworzyć w kieszeni?
#epapierosy
  • 20
@Grzbiet: To i to prawda. Ale da się przed tym bronić: Nie będzie cieknąć jeśli dobrze ułożysz watę. W sumie tyle i aż tyle, bo na początku na pewno zajmie ci kilka prób zanim zobaczysz jak jest dobrze. Ja wyczaiłam że fajnie działa wyrywanie nadmiaru waty zamiast ucinania a później wyczesywania. Efekt ten sam w zasadzie, ale mniej roboty w pierwszym wypadku. Poza tym wydaje mi się że dokładnej jesteś w
@vascurie: Wychodzi na to, że będę musiał go sobie darować i poszukać czegoś innego. Ryzyko otworzenia się w kieszeni kompletnie go deklasuje, ponieważ szukam czegoś jak najbardziej niezawodnego i bezobsługowego. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grzbiet: Raczej każdy ci to powie, że nie ma w 100% nieprzeciekającego RTA. Jeśli to jest twoje główne zmartwienie, to rozejrzyj się za czymś na gotowe grzałki. Nie chciałam cię zniechęcić do Kylina, bo przy jego wadach to bardzo fajny parownik. Trzeba się tylko go "nauczyć" xD
@vascurie: Wiem, że na 100% nie da się tego uniknąć, dużą rolę odgrywa ułożenie waty, ale samoczynne otwieranie się w kieszeni to dla mnie za wiele xD. To nie byłoby moje pierwsze RTA, na gotowe nie wrócę, bo bym zbankrutował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grzbiet: OBS Crius był spoko pod tym względem bo wlew miał z boku a cap wysuwało się w górę. Szkoda, że już nikt z tego rozwiązania praktycznie nie korzysta ( ͡° ʖ̯ ͡°). Może sprawdź sobie Kylina Mini w takim razie? Tam jest odkręcany cap więc na bank się nie przesunie
@vascurie: Patrzyłem, ale niestety jest tylko na jedną grzałkę, więc odpada. Generalnie kiedyś było łatwiej kupić coś dobrego. Niby technologia powinna iść do przodu, a teraz wszystko jest do granic możliwości przekombinowane, co rodzi komplikacje. Od 1.5 roku mam Ijoy Tornado Hero i gdyby nie to, że uszczelki i śrubki już są powyrabiane i jedno szkło zbite, to nadal bym z niego korzystał.