Wpis z mikrobloga

Mireczki, sprawa jest dosyć poważna. Nigdy nie prosiłem tutaj o pomoc lecz teraz muszę.

Za 2 tygodnie mam operację, dosyć poważną. Będzie to plastyka całego biodra łącznie z wstawianą endoprotezą. Mam 24 lata i jestem 7 lat po wypadku ze złamaniem panewki biodra z następstwami w postaci uszkodzonego nerwa kulszowego i kilkoma innymi, przez które po owej operacji będę przez całkiem spory czas unieruchomiony. Tu pojawia się problem, bo będę też bez pracy za czym idzie brak zarobków.

Tutaj pojawia się moje pytanie, czy ktoś z Was wie jak mógłbym podjąć się jakiejś pracy zdalnej zza komputera? Z rzeczy jakie potrafię to obróbka zdjęć - Photoshop oraz obróbka Video czym zajmowałem się do tej pory przez 5 lat (Premiere Pro). Oczywiście poza tym bardzo dobra znajomość środowiska komputerowego. Nie znakomita, bo programowanie i znajomość linuxa odpadają.

Jeśli nie możecie pomóc to proszę chociaż o zostawienie plusika, może jak wpis będzie wyżej to znajdzie się ktoś kto będzie mógł mi doradzić.

Dziękuję i pozdrawiam :)

#informatyka #praca #komputery #prosba
s.....r - Mireczki, sprawa jest dosyć poważna. Nigdy nie prosiłem tutaj o pomoc lecz ...

źródło: comment_9nls5F7tHSWTHFtGstptmM4XUmenw8Zh.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • 27
@shitstormer montuj wesela na zlecenie. Na różnych grupach (np. samopomoc filmowa) często weselnicy szukają pomocy bo nie wyrabiają. Kasa spoko, sama to robię :)
  • Odpowiedz
@sugas ma rację, od kwietnia do listopada jest sporo roboty w branży weselnej, bo filmowcy zarzucają się weselami, a potem ciężko wyrobić z terminami, więc szukają pomocy. Dobry trop i kasa też się zgadza :)
  • Odpowiedz
@shitstormer: ja niestety nie jestem w stanie pomóc, ale trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze ułożyło. A może dobrym pomysłem będzie złożenie wniosku o czasową rentę? Niewątpliwie ci się należy, skoro będziesz przez dłuższy okres unieruchomiony.
  • Odpowiedz
@Z151: Przygotuje do wieczora i wyśle, dzięki :)
@JulienSorel: Mam rentę z ubezpieczalni ale ciężko będzie się na niej utrzymać, ZUS mi nie przyznał twierdząc że jest ok ale niedługo znów mam komisje po operacji
@BlackSunEmpire:
Dziękuje za sam fakt, że chcecie w ten sposób pomóc ale naprawde sytuacja nie wymaga aż takich środków. Własnoręcznie chce zapracować na to :)
  • Odpowiedz
@shitstormer: dałbym nawet i 100 plusów mireczku, nie jestem Ci w stanie pomóc w znalezieniu pracy. Ale dasz sobie radę w życiu! Powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia bo to najważniejsze :) trzymaj się!!
  • Odpowiedz
@niezle_jajca:
Obrabiałem ale bardziej w celu przyuczania, później już normalnie w pracy z której musiałem zrezygnować, bo martwica nie pozwala mi już wysiedzieć tyle czasu a zdalnie nie mogłem się tego podjąć w tym akurat miejscu. Dlatego teraz ta operacja.
@wykopowiczka69:
  • Odpowiedz
@shitstormer: Zaplusowałem wszystkie komentarze - podbijają Ci wpis :) Nie znam nikogo takiego, mniejsze zapotrzebowanie zakładam niż na programistów - ale myślę, że coś się znajdzie.

Powodzenia

PS. $$("b:not(.voted)+.button.mikro.ajax").forEach(a => a.click()) - ten skrypt wklejony w konsoli plusuje wszystkie komentarze :) Nie nadużywajcie go, ale w dobrych intencjach polecam!
  • Odpowiedz