Wpis z mikrobloga

@Cumill: na moje oko to trzeba szukać TV, który ma matrycę z min. 120 Hz odświeżaniem (w opisach na stronach wartości rzędu 800+ to tylko marketing). Pod tym linkiem możesz sprawdzić jakie są parametry danego egzemplarza.
@Cumill: ja kupiłem sobie to, ale ten TV jest z 2016 roku i nie jest już dostępny w sprzedaży. Rok temu był to najtańszy TV z 4K i 120 Hz matrycą na rynku.
Z tego co się dowiedziałem stąd to na chwilę obecną najtańszym Philipsem z 4K i 120Hz jest 55PUS8303. Jest drożej niż 55PUS7303/12, ale warto się zastanowić (nie tylko w grach będzie różnica, ale też przy oglądaniu dynamicznego
@Cumill: jeszcze jedno- z forum hdtv.pl znalazłem kontakt do sklepu audiovideo.com.pl i tam mi fachowiec powiedział jaki TV z matrycą 120Hz jest obecnie do kupienia w rozsądnej kwocie. Dodatkowo mogą Ci chyba zrobić profesjonalną kalibrację, która jest moim zdaniem niezbędna (standardowe ustawienia przekłamują mocno kolory).
@Cumill: spora, ale może jakieś raty 0% i nie odczujesz różnicy jak zapłacisz przykładowo 50 zł / m-c więcej. Moja rada jest taka że 4K musi mieć matrycę 120 Hz, a zrobisz tak jak pozwala Ci sytuacja :)