Wpis z mikrobloga

@Psia_syrenka: ale jak ładnie zachowane :o ja zbierałem w okresie 06-08 bodajże no i wilgotny strych je zniszczył troche :/ a najgorzej było z pewnym numerem co ubzdurałem sobie, że jest numerem 'pierogowym''xD i czytałem go zawsze jak mi tata pierogi ruskie robił xD cały w tłuszczu xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Psia_syrenka kurde, ja mam gdzieś tego też koło 200 jak nie więcej, gigantów mam za to sporo bo ok 50, po pracy dzisiaj poszukam (wieczorkiem), bo aż mnie zmobilizowałaś xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Psia_syrenka moja kolekcja od PIERWSZEGO numeru została oddana gowniakom w rodzinie bez mojej wiedzy. Nie jestem pamiętliwy i zazwyczaj nie żywię urazy, ale tego nie zapomnę rodzicom nigdy.
  • Odpowiedz
Jak byłem w podstawówce to liczyłem ile to nie będę miał jak dobije do 20 na karku, kilka lat później się rozczarowałem troszkę że nie interesuje mnie taka lektura. Szacunek za kolekcje :)
  • Odpowiedz
@Psia_syrenka mialem więcej i znalem na pamięć, ale od kilku miesięcy kupuje te nowe i powiem Ci że są spoko. Historie w takim samym stylu nic się nie zepsuło, jak chcesz to wyśle Ci zdjęcia z jakiegoś to sobie zobaczysz
  • Odpowiedz
@Psia_syrenka: mam kilkadziesiąt numerów, kolekcja leży gdzieś na strychu u rodziny na wsi...
mam 4 letniego chrześniaka i chciałbym mu ją przekazać za jakieś 4-5 lat.. mam nadzieję, że się ucieszy, bo kaczki to jednak nie są dzisiaj jakoś bardzo popularne :(
  • Odpowiedz