Wpis z mikrobloga

Córa 1lvl nie spi od 4, wytlumacz rocznemu dziecku ze nie moze jeszcze isc na dwor ( ͡° ͜ʖ ͡°) zachciala sluchac "kaczuszek" wlaczylam kaczuszki a ona jest taka spiaca ze sluchając tych jeb$#@ch kaczek placze zeby jej wlaczyc kaczki. Ale spac nie chce. #problemypierwszegoswiata
  • 67
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Azura: u nas wlasnie trojki ida, sraka z niczego i goraczka, poprzednia dwunastka wychodzila bez tylu fajerwerkow ( _) ale podpbno trojki sa straszne
  • Odpowiedz
@SSH: mojej wychodzily trojki jak miala juz dwojki i czworki i te trojki musialy sie zmiescic miedzy te dwa zeby i bylo przerąbane ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Azura: u nas tak sam wlasnie, a ze ma juz dwojki i czworki to nie moze sobie niczym pomasowac dziaselka bo nic tam nie wejdzie
  • Odpowiedz
@SSH: moja jak wychodzily chodzila z palcem w tej dziurze, ogolnie przerąbane, chyba najgorsze te trojki. Mam nadzieje se piątki wyjdą mniej problematycznie
  • Odpowiedz
@Azura: najzabawniejsze jest to, że to nie ty wychowujesz córkę, tylko ona ciebie.

To tak jak z kotami, robia co chcą ;) skąd roczne dziecko zna kaczuszki, kto mu pokazał? Analogiczna sytuacja do lamentów znajomych:

- "a bo mój Tomuś to ciągle smartfona mi bierze"

Tomuś ma 2lvl

- "hehe, sam sobie odblokuje, włączy YouTube i bajki ulubione wybiera, taki mondry"

Sami rodzice to robią, skąd dziecko 2-4 letnie ma wiedzieć
  • Odpowiedz
@ravau: co zlego jest w puszczaniu dzieciom piosenek do nich przeznaczonych? Wlącze piosenke ona tanczy i sie smieje, to nie to samo co bezmyslne gapienie sie w tv czy smartfona. We wpisie nie chodzi o to jak to ze ona nie spi po nocach bo chce sluchac muzyki, tylko o to ze obudzila sie o 4 i nie moze zasnąć i wymysla ze chcce isc na dwór i sluchac muzyki, kiedyś
  • Odpowiedz