Wpis z mikrobloga

#telefony #pomocy #xiaomi #oneplus #vivo #meizu
Dobra, sprzedałem wreszcie komputer i mam do wydania 2300zl. Który telefon kupić? Chodzi mi o telefon wyróżniający się względem innych, albo możliwościami albo technologia

OPCJA A - VIVO NEX S - mój faworyt do wyrwania za 2033zl 8/128

OPCJA B - HUAWEI P20 PRO - świetny aparat, choć nie robię dużo zdjęć, więc taki vivo mógłby też wystarczyć

OPCJA C - OP 6T

OPCJA D - JAKIŚ INNY
  • 15
  • Odpowiedz
@jasium66: sam mam OnePlus 6 i z tych podanych brał bym OnePlus 6T, Huawei jest lepszy pod względem aparatu ale jeśli Ci na nim nie zależy najbardziej to w 6T i tak jest wystarczająco dobry a według mnie cała reszta jest ciekawsza niż w P20 Pro
  • Odpowiedz
oppo find x


@lyman11: miałem oppo n1 w czasach gdy o xiaomi jeszcze nikt w Polsce nie słyszał. Bardzo dobrze wspominam to urządzenie jak i całą markę, jakość wykonania i takie wrażenie, że obcuje się z urządzeniem wartym dużo więcej niż kosztował (i tym, że wyróżnia się na tle wtedy głownie szajsungów itd)
  • Odpowiedz
@lyman11: każdemu odpowiada co innego, dla mnie notch jest właśnie dużo ładniejszy, czytnik w ekranie a nie z tyłu to jest największy plus 6T, mam zwykłą szóstkę tylko dla tego że udało mi się kupić za trochę ponad 1400 zł
  • Odpowiedz