Wpis z mikrobloga

Mircy!

Z okazji swoich urodzin postanowiłem zrobić coś miłego dla kogoś obcego. Robię więc #rozdajo!

Do zgarnięcia dwie maski antysmogowe Dragon. (nie linkuje, żeby nie było, że robię reklamę)
- jedna sztuka dla #rozowepaski - wersja casual, rozmiar M, model Floral Turquoise
-a dla #niebieskiepaski wersja Sport, rozmiar XL, model Winter Moro.

Maski nowe, nie używane, otwarte tylko do zdjęcia. W opakowaniu maska z filtrem, dodatkowy filtr i instrukcja.
Picrel.

Zielonki i patostream'y nie biorą udziału. Losowanie przez mirkorandom jutro wieczorem, Preferowany odbiór osobisty w Krakowie, ewentualnie paczkomat, ale nie mam pewności, czy uda mi się wysłać w tym tygodniu...

Jedyne o co proszę w zamian - zróbcie dla kogoś coś miłego - kliknijcie w pajacyka, przelejcie ze 3 dychy na jakieś schronisko, kupcie bułkę bezdomnemu, albo przeprowadźcie babcie przez ulicę - w każdym razie podajcie gest dalej.

#smog #maski
Lasek1988 - Mircy!

Z okazji swoich urodzin postanowiłem zrobić coś miłego dla kogoś ...

źródło: comment_XuwIu8Kn2BTBFuaCunyqgC7pb9kn2VL7.jpg

Pobierz
  • 35
  • 1
@dildo-vaggins primo - z tego co widzę to w teście użyta jest stara maska produkcji Dragon'a (świadczy o tym stary wzór zaworu) . Z tego co wiem, te obecne zostały mocno udoskonalone, używają zupełnie innych filtrów i spełniają wszystkie normy. Poza tym, test dotyczy chyba norm przemysłowych.
Secondo - takie mam, takie rozdaje. ¯_(ツ)_/¯