Wpis z mikrobloga

Mirki i mirunie, uważajcie na drogach. Jeżdżąc solowym autobusem śmiałem się z problemów osobówek, tych srających do żwira i autobusów przegubowych, które na śniegu, błocie i łodzie miały problemy z ruszeniem. Ja ich nie miałem. Do dzisiaj.

Do momentu, kiedy skręciłem koła w lewo i bardzo powoli dodałem gazu, a zamiast w zamierzonym kierunku, zacząłem sunąć się w rów z prawej strony ( ͡° ʖ̯ ͡°) uratowałem się, gdy autobus postawił się bokiem. Postanowiłem czekać na solarkę, która pozwoliła mi dalej jechać z ogromnym opóźnieniem.
Może gdybym wpadł do tego rowu, to miałbym swoje pięć minut sławy? xD

Nabrałem więcej szacunku do zimy, ale i też więcej nienawiści. Na lód nie ma mocnych. ##!$%@? ##!$%@?
#pracbaza #komunikacjamiejska #bialystok #zima #bekaztransa
  • 10
@sultanomariano: mi w piątek na lekkim łuku, którego przejeżdżam dziesiątki razy (#kurier here) postawiło tyłek bokiem przy ok 80km/h ...kompletnie zdopy, bez żadnego ostrzeżenia, a z naprzeciwka samochody sraczka momentalnie. Zachowałem zimną krew, natychmiastowa kontra, ESP też uratowało mi tyłek, ale już miałem o głowie obraz jak wbijam się w te osobówki... Droga lekko ośnieżona, w zasadzie resztki błota pośniegowego, ale na zakręcie musiało być coś więcej ¯\_(ツ)_/¯
@sultanomariano Jak byś jechał przegubem to byś może leżał w rowie jedną częścią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od Białegostoku we wszystkie strony świata ciężarówki załadowane miały problem z wjechaniem pod większość górek.
Kto odpowiada za te odśnieżanie powinien zostać siłą nadziany na największego członka na świecie.
ak byś jechał przegubem to byś może leżał w rowie jedną częścią


@emcter: albo jak kiedyś "4" z JP2 zamiast w Elewatorską, trafiła w rów przed nią. Ale ty młody to możesz nie pamiętać :P Tyle że to starocia z demobilu były, pewnie nawet bez ABSu nie mówiąc o innych czarach. Jak bym się wtedy nie spóźnił to był całą akcję z bliska widział. Bardzo bliska :P
Pracujesz teraz, czy tylko