Wpis z mikrobloga

Kochanieńcy! Założyłam profil na Patronite —> https://patronite.pl/kvoka

Będę bardzo wdzięczna, jeżeli ktoś chciałby wesprzeć moje pisanie, pomóc w realizacji następnych celów związanych z #polskiepato oraz #rejestrzboczencow. Wszystkie moje plany na dalszą internetową działalnością opisałam w rubryce "O Autorze".

A tak w skrócie: głównie chciałabym zacząć nagrywać podcasty o polskich sprawach kryminalnych i rozszerzyć swoją działalność do YouTuba. Oczywiście, z Wykopu nie zniknę! Wręcz przeciwnie – dzięki Waszemu wsparciu będę mogła poświęcić więcej czasu na pisanie i (mam nadzieję) nagrywanie. Jeżeli macie jakieś pomysły, propozycje czy rady – piszcie!

Od początku miałam wiele wątpliwości co do słuszności założenia konta na Patronite. Widząc jak niektórzy naskoczyli na @riley24 po tym, jak zaczęła publikować dla o2.pl zaczęłam zastanawiać się, czy i ja nie stanę się obiektem nienawiści niektórych ze względu na to, że chciałabym zacząć zarabiać na tym, co lubię robić. Jednak ja nie widzę w tym niczego złego, wręcz przeciwnie. I nie chcę się zatrzymywać w miejscu, tylko rozwijać.

Wrzuciłam także pikselowe #pokazmorde, ponieważ uważam, że trochę wypada w tej sytuacji pokazać, że jestem prawdziwym człowiekiem z krwi i kości. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez cenzury nigdy nie będzie nie tylko ze względu na kwestie mojego bezpieczeństwa z uwagi na tematykę, którą poruszam, ale także dlatego, że chciałabym by ludzie oceniali mnie po kontencie, który tworzę, a nie po tym, jak wyglądam.

A nowy wpis już jutro! ( )
kvoka - Kochanieńcy! Założyłam profil na Patronite —> https://patronite.pl/kvoka

B...

źródło: comment_YkxJiKPklA8X9Cr2dFcSuOg4AgGbP9qu.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
Ja sama tematyką kryminalną nie interesuje się zbyt mocno, więc nie mogę cię zapewnić, że dołączę do grona twoich patronów, ale bardzo, bardzo ci kibicuje i leci plusik dla zasięgu. To piękne kiedy ludzie walczą o to, by doceniono ich pasje i kiedy próbują robić to, co kochają. Nie daj sobie wmówić przez żadnego frustrata, że jest to forma żebractwa czy inne cuda na kiju.
Świat byłby dużo piękniejszy, gdyby każdy mógł
  • Odpowiedz
@kvoka: wszystko fajnie spoko pytanie tylko czy masz dobry głos do robienia podcastów. A i jak juz będziesz robić te podcasty to nie gadaj tak jak ci wszyscy z kanałów typu niediegetyczne, tego sie #!$%@? słuchać nie da, próbują głosem robic klimat ale im to kompletnie nie wychodzi
  • Odpowiedz
@daox: @kvoka: Pewnie #niepopularnaopinia, ale ja bym częściej zapoznawał się z Twoimi wpisami (obserwuję tag), gdyby były one krótsze.


Jezu, nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zobacz co się stało z wpisami riley, kiedy o2 zaczęło je skracać. Obecna forma #rejestrzboczencow jest idealna. Są krótsze wpisy, gdy kandydat jest średnio ciekawy, a są też kilkustronne opisy przy bardziej skomplikowanych sprawach. Tak jest moim zdaniem optymalnie.
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Nie wiem czy mam do tego odpowiedni, to się jeszcze okaże. Mam jakąś wizję jak chciałabym brzmieć i co mi się podoba, będę się więc uczyła mówić tak bym była zadowolona. Sporo materiałów do tego znalazłam. Jeżeli będzie kompletna klapa i ludzie nie będą chcieli mnie słuchać to dopiero wtedy zacznę się zastanawiać co dalej. Najwyżej kogoś zatrudnię do mówienia, zobaczymy. :)

Ja tam bardzo lubię Niediegetyczne. Ale fakt, przesadza
  • Odpowiedz
@daox: Ze mną jest taki problem, że ja nie umiem robić czegoś "z umiarem" ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dla mnie albo max informacji, które znajdę, albo wcale. Albo robię coś najlepiej jak umiem, albo wcale. I tak dalej. Ewentualnie mogę robić więcej krótkich wpisów, takich do których informacji mam bardzo mało, ok? Tylko jak raz taki zrobiłam to mnie Mirki "zjechały" :D
  • Odpowiedz
@kvoka: Da się, jak użyłaś komercyjnego programu to posiada on algorytm i można go odwrócić :) Ale nie wiem czy warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@kvoka: Moim zdaniem blog zauważalnie zwiększy twój zasięg. Wypok to specyficzne środowisko i wielu może wręcz odpychać. Osobiście rozegrał bym to tak, że w zarówno na wypoku jak i blogu wrzucałbym te same artykuły i linkował je wzajemnie. Dzięki temu mogłabyś cały ciężar dyskusji przenieś na wykop i nie martwić się o szambo w komentarzach.

A przy okazji, bardzo ładny opis na patronajcie - widać napracowanie ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz