Wpis z mikrobloga

Bo może np. woleliby wziąć Anglika po studiach w Anglii na dane stanowisko. Gdybym ja miał firmę w Polsce to wolałbym przyjąć do pracy Polaka po polskiej uczelni niż np. Ukrainca i po ukraińskiej uczelni lub Włocha po włoskiej uczelni itd. No chyba ze byłby lepszym kandydatem wtedy tak.

@dnasstorm: widzę ze dalej masz w głowie swoje nacjonalizmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jakiś kompleks? Ktos Cię
@dnasstorm dokładnie tak, ale jak mówię: dorabiam też w firmie u kolegi, ciągle coś robię, teraz wymyśliłam sobie ze za rok chce otworzyć studio tatuażu
@motoinzyniere: Hehe, a Ty znowu mi zarzucasz to samo. Nawet się tego spodziewałem pisząc tamten komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) . To nie kompleks i nie dlatego, ze ktoś mnie nie zatrudnił, bo studia ukończyłem w Polsce a nie w UK. Akurat studia w Polsce zacząłem ale się wypisałem, bo mi się nie spodobały i ukończyłem studia na uczelni w UK, także mnie taka sytuacja nie dotyczy
@pgod: £600 netto / dzień czyli wychodzi około £130k netto rocznie. Czyli jesteś w top 1-2% pod względem zarobków w UK. To i milionerem niedługo zostaniesz (jeśli będziesz odkładał) albo już nim jesteś. Fajnie.
@dnasstorm serio? A ile normalnie zarabiają? Serio pytam. Ja wgl nie przykladam wagi do mojego poziomu życia, uwielbiam tylko festiwale a tak to raczej żyje w dużej nieświadomości.
@dnasstorm no ale to pewnie na produkcjach plus zagraniczni a.nie tubylcy. Kumpel ma jakieś 2k z hakiem na rękę, pracuje dla coca coli. Przyjaciółka ma ponad dwa a robi jako pielęgniarka.