Wpis z mikrobloga

@cactooos 2 lata. Rozumiem 99%, ale Glasgow I ich akcent to zupełnie inna bajka. Prawie w ogóle nie rozumiem jego ojczyma, który gada z mega silnym akcentem i ucina słowa w polowie:d ale pomału i do tego się przyzwyczajam
@gwiezdna: Ubrania bardzo dobrej jakości czyli? Jakieś konkrety? @mielonkazdzika: Kiepska praca się czasami opłaca. Np. jak mieszkasz obok miejsca pracy i chodzisz pieszo, zarabiasz minimalna i pracujesz 50-60h/tyg, za pokój płacisz £350 i mało wydajesz na jedzenie lub pracujesz w restauracji i tam się żywisz. @czipsycebulowe: Jakie dokładnie to magazyny? Jakiej firmy? Szybki awans? Jak to wyglada w magazynie? Zaczynasz jako picker & packer i się wykazujesz dobra praca
@retlover: Wydaję mi się że zależy od magazynu i co w nim robisz. Nie musisz koniecznie dźwigać, możesz być na załadunku albo jeździć wózkami widłowymi. Dla mnie cięższe jest to, że to małpia robota.
@gwiezdna: No ładne maja ubrania. @cactooos: Bo może np. woleliby wziąć Anglika po studiach w Anglii na dane stanowisko. Gdybym ja miał firmę w Polsce to wolałbym przyjąć do pracy Polaka po polskiej uczelni niż np. Ukrainca i po ukraińskiej uczelni lub Włocha po włoskiej uczelni itd. No chyba ze byłby lepszym kandydatem wtedy tak. @retlover: Najlepiej zrobić kurs na wózek widłowy i wtedy nie musisz dźwigać swoimi mięśniami.
@dnasstorm rysuje odroczenie i je sprzedaje na festiwalach, przez internet i na zlecenie. Do tego inne robótki ręczne artystyczne, czasem logo komuś zrobię czasem wizytówkę. Aha nie mam wykształcenia pod tym wzglwdem, tzn studiowalam na ASP we Wrocku ale mnie wyrzucili.