Wpis z mikrobloga

@Shmit: Tak mój czas w tym wypadku to nic bo i tak musiałbym czekać. Jakie ma znaczenie czy czekam przed sklepem na parkingu czy w kolejce?

Miejsca stwarzające niebezpieczeństwo podwójne xD


@Shmit: Nie miejsca stwarzające niebezpieczeństwo a debile którzy parkują w miejscach niedozwolonych, powodując niebezpieczeństwo. Ty w ogóle rozumiesz język polski? Czy specjalnie udajesz głupiego?
  • Odpowiedz
wjechanie na kawałek trawy w grudniu to rzeczywiście stwarzanie niebezpieczeństwa xD


@Shmit: Przecież ty broniłeś gości którzy:

-Stanęli centralnie przed przejściem dla pieszych zasłaniając widoczność
-Rozjechali krzak i go połamali a nie staneli na 'trawie w grudniu'. Nie wiem cyz wiesz, ale jak połamiesz krzak czy drzewo w grudniu to ono na wiosne nie odrośnie.

Nie rób #!$%@? z logiki tak jak robisz to teraz, pisząc mi, że oszczędzanie jest głupie
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: zasłaniając widoczność xD tam jest jednokierunkowa plus światła wiec wytłumacz mi w jaki sposób ten ktoś stworzył niebezpieczeństwo xD dążysz to kłótni pisząc do mnie ze udaje głupiego. Oszczędzanie - wylicz ile km trzeba dojechać w obie strony. Dolicz do tego czas na ten dojazd plus stanie w kolejce. Nie wiem czy za 100 pln oszczędności na jednym tankowaniu poświęciłbym przynajmniej godzinę żeby jechać na drugi koniec miasta tankować paliwo
  • Odpowiedz
zasłaniając widoczność xD


@Shmit: Tak zasłaniając widoczność. Dzieci, piesi wbiegają również na czerwonym. To, że tam są światła nie ma nic do rzeczy poza tym światła nie zawsze są włączone.

mi w jaki sposób ten ktoś stworzył niebezpieczeństwo xD


@Shmit: Taki, że ograniczył widoczność. To, że są światła nie zmienia faktu, że okolica przejścia dla pieszych powinna być dobrze widoczna. W przepisie masz jasno, że zabrania się parkowania w odległośći
  • Odpowiedz