Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shmit: W czwartek różnica między BP na Mieszka I czy Orlenem a Auchan wynosiła 55gr na litrze 95. Tankując 40 litrów to 22 zł oszczędności.

@kowalale: Diesla? Bo w czwartek 95 na Tesco było 4.44 zł.
@Shmit: Generalni nie patrzę na to po ile jest paliwo, bo leję tylko lepsze i dla kilku groszy bym nigdzie nie gonił. Jednak gdybym miał benzynę, to bez wahania leciałbym na Auchan/Tesco, bo 30zł różnicy na baku przy tankowaniu 3-4 raz w tygodniu robi różnicę ;)
@Shmit: Nie mówię, żeby jechać specjalnie z drugiego końca miasta, ale jeśli ktoś często jest w okolicy, robi zakupy, mieszka obok, to zdecydowanie warto. Z resztą 22 zł to 5l paliwa, 5l paliwa to w zależności od samochodu 50-80km powiedzmy, więc warto by było przejechać i z drugiego końca miasta jeśli się tankuje okazjonalnie, bo jak wiadomo czas to pieniądz, często takie podróże w tygodniu by męczyły.
Na Tesco takich kolejek
bo ludzie maja nasrane we łbach. Paliwo tańsze o jakieś grosze to jada przez całe miasto i stoją w kolejkach jak jakieś cebulaki biedaki. Z pogarda patrzę na takich


@Shmit: Cebulaki bo idzie zaoszczędzić 50 zł za parę minut stania? xD. Cebulak to ty mówiący takie rzeczy. 50 zł oszczędzić za nic bo i tak czas tracę to dużo. Wystarczy trochę jeździć samochodem i oszczędność w miesiącu jest dosyć duża. Ja
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: pare minut stania xD z warszewa do auchana dojedziesz w ile ? Pol godziny w każda stronę plus stanie to minimum. Żeby zatankować wątpliwej jakości paliwo za kilka złotych „oszczędności” zreszta 150 pln miesięcznie oszczędności xD nie poniżaj się bardziej
z warszewa do auchana dojedziesz w ile


@Shmit: Nie mieszkam na Warszewie. Do auchana mam parę minut. Zresztą auchan jest prawie pod autostradą z której często korzystam więc by zahaczyć o auchana wracając z trasy nie muszę wiele odbijać.

stanie to minimum


@Shmit: Ale i tak muszę czekać to co mi to robi za różnicę czy czekam w kolejce po tanie paliwo czy np pod sklepem?

Żeby zatankować wątpliwej jakości
jeśli jesteś jednym z tych którzy bronią idiotów którzy zajmują 2 miejsca parkingowe to oszczędź mi czasu i nie odpisuj.


@Shmit: To ty jesteś jednym z tych którzy bronią idiotów parkujących w miejscach niedozwolonych i stwarzających niebezpieczeństwo ( z tego co pamiętam).

I co najlepsze niby lepiej wiesz gdzie mieszkam i co mi się opłaca. xD. Skoro dla ciebie oszczędzanie 150 zł to manie nasranego we łbie to współczuje. Ja tam