Wpis z mikrobloga

@janusz_pol: jeżeli faktycznie skłamali odnośnie próby kontaktu z Tobą powinieneś zrobić im burzę na profilach społecznościowych, poświęcić chwilę, skleić kilka mądrych zdań i stworzyć coś w rodzaju "oświadczenia" - rzucić im to na fejsa, tweetera i gdzie się da, żeby pokazać, że telewizja kłamie
  • Odpowiedz
  • 27
poszedłbym i bym wyjaśnił dla tej psycholog o co chodzi,bo pojęcia nie ma

@janusz_pol Ale tu nie ma co wyjasniac. Nie jesteś zdrowy psychicznie robiac takie rzeczy. Co powoedzialbys ze jestes przegrywem z zakolami i nadwaga i zadna dziewczyna sie Toba nie interesuje i w zwiazku z tym postanowiles tworzyc fake profile na portalach randkowych i miec radoche ze laski sie umowia na spotkanie i nikt nie przyjdzie? Wow super akcja. Eksperyment
  • Odpowiedz
@Betterlike: Oglądałem sobie Nauka o Cywilizacjach, to wykłady na tematy wywiadowcze, no i w sumie po 3 godzinach tych wykładów ułożyło mi się w głowie z kobietami.. No ale do myśli, która mi się pojawiła w głowie, bo ta sytuacja z naszymi kobietami ma miejsce od końca wojny, zwyczajnie nie było komu ogarnąć te #!$%@? i powstrzymać wprowadzenie ich metodologii wychowywania dzieci, mało tego, innym krajom jak np. Niemcom zależy aby
  • Odpowiedz
  • 13
@borjaki: niektórych rycerzy nadal przerasta zrozumienie na czym polegała akcja klaudiusz xDddd


@sniety czyli kazdy kto nie jest przegrywem jest od razu rycerzem? Nie ma co dorabiac do tej akcji jakiejs ideologi na czym polegala bo polegala na dziecinadzie jakiegos przegryw..
  • Odpowiedz
@Betterlike:
1. Ciekawe, czy ktokolwiek w ogole zalozyl, ze te #!$%@? o klaudiuszu to zwykle wymysly janusz_pola? Ze zadna z tych slynnych gadek o rimmingu i rodzynach nie miala miejsca naprawde, ze to zwykle wytwory wyobrazni przegrywa?

2. A jesli nawet takie rozmowy byly, to dlaczego obciazac wina za trzy panny wszystkie kobiety? Generalizowanie w ten sposob to jakus absurd, dowod totalnego pogrzania umyslowego i naduzywania substancji odurzajacych.

3. A jesli
  • Odpowiedz
A psycholodzy, którzy powinni mieć jakieś tam pojęcie o tym, próbują przenosić te swoje szablony zachowań ze świata rzeczywistego do internetu. Ew. posługują się wiedzą o sieci sprzed kilku lat.


@Nitro_Express: Odnosze wrazenie ze wydaje sie im ze kazdy jest taki sam w sieci jak w prawdziwym zyciu
  • Odpowiedz